epincafe.com

HALF LİFE 3 OYUN SEVERLER İLE BULUŞTU

HALF LİFE 3 OYUN SEVERLER İLE BULUŞTU
Half life check point ile uğraşmayacağınız şekilde düzenlenip save tuşu ile bıraktığınız yerden devam etme imkanı sunuyor

STEAM HALF-LİFE SATIŞA ÇIKIYOR

                Uzun süredir steam oyun severler half-life 2 sezonunu kullanıyordu. Yeni bölümünün güncel haliyle karşımıza çıkacak olması oldukça heyecan uyandırıcı nitelikte olacaktır. half-life 3’ün çıkmasını bekleyen ve uzun süredir bu konuda araştırma yapan oyuncular için nihayet müjdeli haberin günü yaklaşmış oldu. Valve duyurduğu kararlar ile gündeme half-life alyx kapsamında güncelleme duyurunca oyuncuların heyecanı bir anda yerle bir olsa da half-life 3 çıkışı sürpriz niteliğinde gelişti. Oluşan pandemi olayları yüzünden geciken çıkış yakın zamanda oyuncularla buluşmuş olacak.

                Half Life 3

                Mart ayının sonların çıkması ile birlikte oyunculara adeta göz banyosu yaptıran half-life 3 bölümü muhteşem görselleri ile birlikte genç neslin tahtına oturdu. Oyunun indirme boyutu 48GB olup bilgisayarınıza indirmeden önce yer açmanız gerekebilecek durumda oluşturuldu. Combine maceralarını ele alan half life serisinde 2. Bölümdeki gibi başlangıç yapılmış olsa da ilerleyen kısmında çok daha değişik görsel sahneler hâkim olmuş durumdadır. Uzaylı güçler ile karakterlerin savaş halinde olduğu bu oyunda inanılmaz maceralara yelken açacaksınız. Hikâyenin büyük bölümünde alyx vance ve babası geçiyor. PC üzerinde kesinti yaşamadan oynayabileceğiniz bu oyun ile değişik bir serüvene atılacağınızdan emin olabilirsiniz. Gençlerden sonra yetişkinlerinde indirmeye başladığı bu oyun steam severleri baştan çıkarmış durumda ilerliyor. Oyun son derece zevkli olup saatlerce bıkmadan oynayacağınız niteliktedir.

                Dünya Çapında Bir Oyun

                Oyunun genel tarzı dünyaya hakimiyet sergilemesi yönünde ilerleyen pozisyonda olmasına rağmen half life oyuncuları için bu prosedür pek geçerli olmayacak gibi gösteriliyor. Hikâyeye bağlı kalınarak oynanmasını isteyen sistem kurucusu bu şekilde ilerleme kaydedeceğinizin altını çiziyor. Farklı oyun taktiği sayesinde değişik bir şekilde uzaylı güçleri ele geçirebileceğiniz bir oyundur. 7/24 oynanan bu oyun isteğe bağlı olarak save tuşu ile kaldığınız yerde kayıt yapabilecektir. Bir sonraki açmanızda buradan devam etme özelliği sunulacaktır. Önceki bölümde oluşan check-point kısmı ile uğraşmanıza gerek kalmadan kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Half-life beklentileri yükseltip yeni dönemde oyuncular ile buluşmuşken olumlu yorumları şimdiden almaya başladı. Böylece steam severler için yeni bir dönem başlamış oldu.