epincafe.com

PUBG MOBİLE HİLE YAPAN OYUNCULAR İÇİN CEZA SİSTEMİ OLUŞTURDU

PUBG MOBİLE HİLE YAPAN OYUNCULAR İÇİN CEZA SİSTEMİ OLUŞTURDU
Pubg Mobile Project Ban Ban sistemi ile hile yapıp rakibi karşısında görünmezlik oluşturması yüzünden 10 yıl ceza aldı

PUBG MOBİLE OYUNUNDA HİLEYE YER YOK

                Milyonlarca oyun sever pubg mobile bağımlısı aynı anda oyun alanına giriş yapıp oyun oynuyorlar. Durum böyle ilerlerken hile yapmaya başvuran kısa yoldan kazanmanın yolunu seçmeye çalışan oyun içinde sorun oluşturan kişiler için son noktayı koyan pubg mobile bu kez sert yüzüyle oyuncuların arkasında dimdik duruyor.

                Hile Tespiti

                Hile yapabilen oyuncuları anında mimleyen teknolojik alt yapıya sahip olan pubg mobile hileli davranış sergileyen oyuncusuna 10 yıl boyunca giriş sağlayamaması adına ceza verdi. İbret niteliğinde olan bu sistemik sonuç oyun severler açısından da takdir edildi. Son dönemde oyuncu sayısı giderek yükselişe geçen bu oyun gelecek dönemde çok daha fazla kitleye sahip olacağı için dünya çapında oyuncu hâkimiyetini kurmayı başaracak. Bu ölçüde uyarlanan her cezai sistem ise bu kapsamın içinde yer alacak olup anında tespit edilebilecektir.

                Pubg Mobile Yeni Sürüm

                Eski sürümlerine nazaran çok daha fazla donanımlı yeni sürümünde oyuncuların güvenliği söz konusu iken bir yandan da teknolojik araçların en iyi bir şekilde kullanılması ön görüldü. PC başta olmak üzere konsol ve diğer oyun araçlarından VR gözlük çeşidi gibi her konuda oyuna uygun olmasını tercih eden kurucular bu kapasitede ilerleyen sürümlere yönelik çalışmalar yapmaya devam ediyor.

                Project Ban Ban

                Oyun karakterlerini görünmez hale getirip karşı rakibini etkisiz hale getiren ve anlık olarak galibiyet kazanan oyuncular açısından zor günler kapıda diyebiliriz. Hakkaniyetli bir oyun olması açısından Project ban ban kontrolü ile tespit edilen oyuncu anında oyun dışı kalmış oluyor. İlk olarak denemiş bir oyuncu için çıkarılan ceza 10 yıl olunca bir anda haber dünyasına ateş misali düşen bu sonuç oyuncuları şaşırtmış durumdadır. Son günlerde ev ortamında sıkılan insanların elinden düşmeyen uğraşı olan pubg mobile bu anlamda mükemmel sezonları ile ilkbahar güncellemesini sunmuştur. Siz de bu oyunun tadını almış biriyseniz vazgeçemediğiniz bu platformda kısa yolu tercih edip te yanılgı içine düşmeyin. Emin olun ki hile yapan her oyuncu için benzer cezalar kaçınılmaz olacaktır.