epincafe.com

PUBG MOBİLE OYUNUNDAKİ KUM FIRTINASI

PUBG MOBİLE OYUNUNDAKİ KUM FIRTINASI
Pubg Mobile oyununda oluşan kum fırtınası sonrasında yeni güncellenen Miramar haritasının özelliği 13 Mayıs'ta oyun severlerle buluşacak olup test edilme şansı vererek oyun dünyasında ikilem yaşamanızı sağlayacak

PUBG MOBİLE MİRAMAR HARİTASINI GÜNCELLEDİ

                Son günlerde çok konuşulan ve zirvedeki yerini hiçbir oyuna kaptırmayan pubg mobile oyun içini kaplayan kum fırtınası sonrasında Miramar haritasını güncelleyerek yeni özellikleri ile oyun severlere sunmuş oldu. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarda defalarca verilen ipuçlarından yola çıkarak sunulan kodlar kum fırtınası oluştuktan sonra sızdırılmaya başladı. Bugün itibariyle yayınlanan haberlerde 0.18.0 sürümü yayınlanmaya başlamış olup muhteşem güncel Miramar haritasının yeni özellikleri oyuncularla buluşmaya başladı.

                Miramar Haritası Testi

                Gelecek günlerde eğlence parkı, maç skoru görseli, AG para birimi sezon içinde eklenecek olup yeni güncel hali ile oyuncuların 13 Mayıs sonrasında test edebileceği şekilde düzenlendi. App Store ve Google Play üzerinden indirilen ücretsiz bölümde kendini test edebilecek oyuncular bu ortamı daha da çok sevecektir. Geçtiğimiz haftalarda pubg mobile oyununa dair Instagram ve twitter üzerinden birçok paylaşım yapılarak farklı sembol çeşitleri ve anlamları konuşuluyordu. Merakla beklenen bu durumun sonucunda değişecek ortamın belirtisi de ortaya çıkmış oldu.

                Güncelleme İle Gelen Yenilik

                Vaha harabeleri eklenen güncelleme de yeni ev çeşitleri, yol çeşitleri ve ek olarak kaynakların çoğalması oldukça göze çarpacak olup daha fazla ayrıntıya ve özenli yeni iniş noktaları oyuncuların oldukça işine yarayacak niteliktedir. Buna ek olarak oyuncular açısından eklenen diğer özellikler ise otomatlar üzerinden sunulan ağrı kesiciler ve enerji içecekleri olacaktır. Bununla birlikte karakterler daha hızlı iyileşip daha hızlı enerji depolamış olacaklardır. Yenilgiye paydos dönemini başlatacak Miramar haritası sayesinde daha uzun oyun oynama zevki sunulan ortam da böylece doğmuş olacak.

                Oyuncuları Bekleyen Müjde

                Pubg mobile oyununda her sezon yeni güncellemeler düzenli şekilde yapılırken bir yandan oyunun pozitif yönde ilerlemesi açısından oyunculara yönelik sürprizler oluşuyor. 13 Mayıs itibariyle peş peşe gelecek müjdeli güncellemeler oyuncular açısından ilk başta ısınma dönemi olurken bir yandan da teknolojinin geliştirdiği oyunun içinde yer alabilme sevinci yaşatacaktır. Ücretsiz şekilde indirilebilir durumda oluşu ise internet olan ortamın sunduğu bir ayrıcalık olarak göze çarpmaktadır. Olumsuz ilerleyen dönemin belki de en olumlu sonucunu sağlayan pubg mobile yeni haritası ile yakında sizlerle olacak.