epincafe.com

PUBG MOBİLE VİKENDİ VE KARAKİN HARİTASINDAKİ GÜNCELLEMELER

PUBG MOBİLE VİKENDİ VE KARAKİN HARİTASINDAKİ GÜNCELLEMELER
Yeni sezonda eklenen yenilikler ve güncellemelerle vikendi ve karakin haritası survivor pass ile oyunseverlere göz banyosu yaptıracak

PUBG MOBİLE YENİ SEZON ÇOK YAKINDA BAŞLIYOR

                2016 yılında büyük bir çıkış yakalayarak oyuncu severler ile buluşan pubg mobile yakın dönemde yeni sezonunu yayınlamış olacak. Detaylı güncellemeleri ile ön plana çıkan pubg mobile oyununda oyuncuların sevebileceği en ufak ayrıntı gözden kaçırılmamış şekilde sergileniyor. Çıkarılan güncellemeleri yeni sezonda kullanmak üzere önce test sürecini ele alıp oyunculara deneme yaptırıyor. Böylelikle eksi ve artı durumlarını daha iyi inceleyerek orijinal halini yeni sezonda kullandırmış oluyor.

                Güncelleme 7,1 Sezonu

                Sezon 6’da Vikendi’yi tatile çıkaran pubg mobile yetkilisi bu süre zarfında battleground haritasında birçok iyileştirmeler yapıldığını belirtmişti. Yeni sezon çalışmalarının bitişine yaklaşmışken yeni düzenlemelerin ekleneceğini belirterek kısa bir süre daha beklenilmesi yönünde bilgi paylaştı. Buna rağmen yeni sezon tarihinde büyük bir değişiklik olmayacak olup oyunculara tam zamanında teslim edileceğinin de altını çizdi.

                Vikendi Haritası

                Karakin haritası ve Vikendi haritası yeni güncellenmiş haliyle çok yakında karşımızda olacak. Oyuncular ile çok yakında buluşacak olan bu iki yeni bölüm yeni sezonda en çok konuşulan konular arasında yer alacak. Vikendi haritasına eklenen yeniliklerden biri olan tren yolu ve tren bir hayli çok sevilecek niteliktedir. 6 bağlantılı ve raylı sisteme sahip olan bu treni oyuncular kullanarak harita üzerinde ilerleyebilecek. Bazı istasyonlarda geçici olarak duracak bu tren oyuncuların çok işine yarayacak. Haritaya dâhil edilen diğer özellikler ise; karla kaplı yolların azaltılacak oluşu, kar bisikleti ve araçlarının kaldırılması ve ayrıca dokuların yenilenip kargo deposu ilave edilmiş oldu. Bunun yanı sıra hava durumu da değişip güncellenmiş haliyle sunulacak özelliklerden biri olarak geçiyor.

                Survivor Pass

                En tarz olan giysileri ve ekipmanları kullanmanızı sağlayacak bu yeni bölümde kendinizi adeta oyunun içinde hissedeceksiniz. Maskot kostümleri Dino Land çalışanından sizlere bir hediye niteliğinde olup her oyuncunun kullanması sağlanmış olacak. Ayrıca topluluk yani sosyal sorumluluk gibi görevlerle hediye süs eşyalarda kazanma şansınız olacak. Yeni iyileştirmeler güncellemeler ve eklemeler dahili ile oldukça güzel bir oyun sezonu pubg mobile oyuncularını bekliyor olacak.