epincafe.com

PUBG PSL Spring Showdown 2022 tamamlandı!

PUBG PSL Spring Showdown 2022 tamamlandı!
PUBG PSL Spring Showdown 2022 tamamlandı!

PUBG PSL Spring Showdown 2022 tamamlandı!

Turnuvada bulunan iki Türk temsilcisi takımımız elemeleri geçerek turnuvada yer almayı başarmıştı. Pubg PSL Spring Showdown 2022 üç günden oluışan final serisini sonlandırdı. 

Turnuva toplamda 6,750$ ödül havuzu dağıtmakta. Northern Lights 168 puanla turnuvanın şampiyonu olmayı başardı. Şampiyon kutlamalarında mutlu röportaj veren yönetim kadrosu ve oyuncuların demesine gööre ; Biraz ara vereceğiz, Pubg PSL Spring  altıya katılarak bir şampiyonluk daha elde edeceğiz dediler. 

Şampiyonun hemen peşinden ikicinlik koltuğunua oturan Entropiq 154 puanla tamamlarken üçünlücük koltuğuna oturan Heroic 150 puanla bu kaliteli ve heycanlı turnuvayı sona erdirdiler.

PUBG PSL Spring Showdown 2022 Türk Takımları

Türkiye'mizin gurur kaynaklarından olan iki takımımız bu turnuvada dişli rakiplerine boy gösterdi. Ellerinden gelen herşeyleri yapmalarına rağmen oluşan aksiklikler, takımların yeni kurulması, takım motivasyonu, takım haraketleri gibi durumlara uyulmadı ve uyuşulmadığı için ilk üç sıraya malesef giremedik.

Yeni kadrasoyla bu turnuvada rakiplerine korku salan ' BBL E-Sports ' tam tamına 66 puan alarak turnuvayı on ikinci sırada bitirmeyi başardı. Kadro oyuncuları yeni olduğundan dolayı eksiklikler oluştu. O sebepten dolayı Türkiye'yi temsil eden diğer büyük turnuvalarda şampiyonluk geleceğine eminiz!

Eski BBL E-Sports oyuncularının da içinde bulunduğu Team Rage 'de Türkiye 'yii en iyi şekilde turnuvada temsil etmeyi başardı. Team Rage, BBL-Esport'sun hemen önünde yer alarak on birinci sırada bu güzel büyük turnavayı sonlandırmayı başardı.

İki Türk takımı ve oyuncuları sonuna kadar mücadele vererek ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden geleni yaptılar. Diğer büyük turnuvalarda gelecek olan şampiyonluklar için sabırsanıyoruz!

Team Rage Maç Kadrosu

Mert, Scof1eld, Lahza, Mitraleius oyuncuları ile maça çıkmıştır.

Pubg PSL Spring Showdown 2022 turnavasında ise herkesin gözünü ayırmadığı durmadan öldürme bildirimi geldiği oyuncu ise en çok adam öldürüren en çok isimini geçirten oyuncu otuz yedi tane düşman öldürerek ( KİLL ) Hero'icten Benjamin 'Beami' Steffensen adını 1. sıraya yazdırmayı başardı. 

Turnuvaya katılan bütün takımlara teşekkür ederiz. Pubg Moobile oyuncularına güzel bir keyifli oyun zevki verdikleri için.