epincafe.com

PUBG UC Satın Al

PUBG UC Satın Al
PUBG UC satın al sistemimizi siz değerli müşterilerimize en kaliteli, güveni ve uygun fiyatlar ile hizmetimizi sunmaktayız.

PUBG UC Satın Al

PUBG UC satın al sistemimizi siz değerli müşterilerimize en kaliteli, güveni ve uygun fiyatlar ile hizmetimizi sunmaktayız. İşlemimizin tüm detaylarını sizlere aktarmaktayız. Dilediğiniz paketi satın alarak işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

PUBG Mobile bünyesinde, kitlesel olarak tüm ülkelerden milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve uzun sürelerden itibaren devam eden ve oyuncularının ilgisini kaybettirmeden oyuna sürdürmekte olan battle royale oyun türüdür. Tencent Games bünyesinde savaş ve strateji içerikli bir oyundur.

PUBG oyununu cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da tabletinizden oynamanız mümkün kılınmıştır. Pubg Mobile her geçen gün aktif bünyesine, yeni oyuncular ekleyerek kitlesini arttırmayı başarmıştır.

Hız kesmeden büyümeye devam eden PUBG, dünya çapında en çok oynanan mobil oyunlardan biri olmayı başarmıştır. Tüm bunların haricinde PUBG Mobile oyununda belli aralıklarla önemli yere sahip turnuvalar düzenlenmektedir.

PUBG Mobile UC Ne Anlama Gelmektedir?

PUBG Mobile oyunu içerisinde adından sıkça söz ettiren UC, oyun içinde istediğiniz öğeleri satın almanızda kullanmanız gerekli olan para birimdir. UC denilen para birimi, yalnızca PUBG Mobil içerisinde geçerliliğini sürdürür ve oyunda karakterinizi özelleştirmenizi, Royale Pass almanıza olanak sağlar.

PUBG Mobile Uygun Fiyat İle UC Alma

PUBG Mobile hesabınız için sistemimiz üzerinden satın almak istediğiniz paketi seçin. Satın almadan önce bizlere verdiğiniz iletişim bilgilerinize bir kod yollayacağız. Bu kodlar ile hesabınıza UC tanımlanacaktır.

PUBG Mobile UC Miktarları

PUBG Mobile UC satın alımını gerçekleştirebilmek için yapabilmek UC miktarlarını belirlemeniz gereklidir. Bu UC miktarları ise şöyledir; 33 UC, 60 UC, 300+25 UC,600+60 UC,1500+300 UC,3000+850 UC, 6000+2100 UC, 16200 UC,24300 UC, 32400 UC, 40500 UC şeklindedir. Bunun dışında ilave olarak PUBG Mobile Royale Pass ve PUBG Mobile Elite Royale Pass kodları da satın almanız mümkündür.

PUBG Mobile UC Fiyatları

PUBG UC satın alımında, ücretler paketlere istinaden değişiklik gösterebilir. Buna bir örnek olarak 33 UC'den 40500 UC'ye kadar çıkan paketlerin fiyatlandırma farklarını karşılaştırabilirsiniz. PUBG Mobile UC kategorimize uğrayarak güncel paket fiyatlandırmalarını gözlemleyebilir ve size uygun olan paketlerden birini seçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Nelerde Kullanılır?

Sistemimiz tarafından PUBG Mobile UC satın alacağınız paketler, yalnızca Turkiye'de ki sürüm üzerisinde geçerli olacaktır. Bunun ile birlikte UC para birimini yalnızca PUBG Mobile oyunu üzersizinde kullanabilirsiniz.

Pubg uc satın alımının bu kadar fazla olmasının sebebi şudur; oyun içerisinde karakter, karakter giysileri, karakterlerinizin malzemeleri ya da silahlarının kaplaması için satın alınır. Bu satın alımlar sonucunda hesabınız daha gösterişli hale gelecektir. Oyunun amacı ise, bir haritada belirli sayıdaki kişiler arasında tek kalarak birinci olmanızdır.

Oyuna her katılan oyuncu eşit şartlar ile bir başlangıç sergiler. PUBG Mobile haritası üzerinde çeşitli yerlerde bulunan silah & ekipman ve sağlık ihtiyaçları gibi malzemeleri oyuncular bulmaya çalışır.Tüm bu ihtiyaçlar giderildikten sonra ise hayatta kalma mücadelesi başlar.

ETİKETLER: pubg uc satın al