epincafe.com

Riot, Kulüpleri League of Legends'tan çıkarmak için 10.25 yamasında ayrıntılı bir plan hazırlıyor.

Riot, Kulüpleri League of Legends'tan çıkarmak için 10.25 yamasında ayrıntılı bir plan hazırlıyor.

Önümüzdeki sezon öncesinde kulüplerden ayrılmaya hazırlanın.

Riot Games, Kulüpleri 10.25 Yaması'nda League of Legends'tan çıkarmayı planladığını duyurdu .

2016 yılından bu yana oyunun sosyal yapısının önemli bir parçası olan özellik, 2021 Sezonu hazırlıklarındaki son değişikliklerden biri olarak istemciden kaldırılıyor.

Yılın başlarında, Riot Kulüpleri Ligden çıkarma niyetinde olduğunu duyurdu , ancak bugünkü güncelleme bu planları taşa pekiştirdi. Bugünkü "Gün Batımı Kulüpleri" duyurusu ile Riot, "[oyunculara] topluluklarını diğer platformlara veya kanallara taşımaları için bolca zaman vermek için nihayet süreçte bir sonraki ve son adımına geçmeye hazır."

Riot, oyuncular bu özelliği kullanarak favori şampiyonlarını ve profesyonel takımları temsil edebildikleri için Kulüplerin oyuna getirdiği değeri kabul etti. Ancak şirket, "endişe verici sayıda daha kötü niyetli ve uygunsuz etiketin" onları oyundan tamamen kaldırma kararını etkilediğini de söyledi.

Bugünkü duyuruda, Riot yakın gelecekte Kulüplerin yerini hemen alamadı. Bunun yerine, Lig oyuncuları “Onlar kendi arkadaşlarınızla irtibatta kalabilir, böylece Discord gibi platformlara üzerindeki topluluklara göç söylenen Ligi ve öbür.” 8 Aralık'ta 10.25 Yaması düştüğünde Kulüpler Lig istemcisinden kaldırılacak .

League of Legends RP Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.