epincafe.com

STEAM CS GO OYUNUNUN TAKTİKLERİ

STEAM CS GO OYUNUNUN TAKTİKLERİ
Steam counter strike global offensive oyun modu half life yazılımı ile yeni mod birleşince oyun severler için inanılmaz oyun tarzı sunulmuş oldu

STEAM CS: GO

                Steam oyun severler 2020 yılı içinde talep görmesi sonucu oldukça fazla ilerledi. Özellikle karantina zamanlarında oynanan ve oyunlar içinde büyük talep gören steam cs go ile büyük ses getirdi. Yıllardır internet kafelerde oynanmakta olan counter strike oyunu steam alanında daha büyük kitlelerin oyunu olmaya başladı.

                Counter Strike

                Counter strike global Offensive oyunu iki yazılımın birleştirilmesi sonucu half life kapsamında yeni modu geliştirilmesi ile ortaya çıkmış oldu. Başlıca iki rakip takım belirlenerek oynanan bu oyunda taktiksel silah oyunları devreye girmiş oluyor. Devreli ve rauntlardan oluşan bölümler eşliğinde oynanan counter strike oyunu oldukça etkileyici yetişkinlerin bile oynadığı oyunlar arasında yer alıyor. Takımların özelliklerine göre geliştirilen silah çeşitleri ile satın alma işlemi yapıp oyuncular daha güçlü performans gösterebiliyor. Genel olarak kullandıkları silah türleri counter terörist olup daha yüksek seviyeli silahların alınmasıyla güç yönleri farklılaşıyor. Oyun başında başlangıç seviyesi olarak 800 dolar bir para ile savaşan oyuncular performansına göre raunt sonucu para kazanır. Bu şekilde ilerleyen oyunun diğer ayrıntıları ise oldukça fazla dikkat çekicidir.

                Counter Strike Global Offensive

                Half life modu ile güncellenmiş hali karantina döneminde genç nesilden sonra yetişkinleri esiri altına alırken steam oyunlarının liderlik koltuğunu bırakmayacağını da öne çıkarmış oluyor. Taktikler eşliğinde oynanan bu oyunda oyuncu karakterler ile teröristler arasındaki savaşı anlatıyor. Hangi takım ve ekipmanları daha donanımlıysa onlar kazanıyor. Tabii ne kadar silah ve güç sahibi olursa olsun mantıklı bir şekilde oynamadığınız zaman kaybetme riskiniz vardır.

                Taktiksel Oyun

                Oyun dâhilinde takım arkadaşlarınız ile sesli bir şekilde iletişim kurabileceğiniz counter strike oyunu taktiklerin ve reflekslerin had safhada kullanıldığı bir oyundur. Oyun içinde en çok rağbet gören ve doğru kullanıldığında savaş kazandıran bombalar büyük rol oynuyor. Yanıltıcı, flaş, patlayıcı ve sis bombaları kullanım yönü ve avantajı büyük olan savaş araçlarıdır. Oyuncular bu bombalara sahip olduğu zaman takım halinde savaşı kazanma olasılığını yükseltmiş olur. Ayrıca Molotof kokteyli yanıcı bomba en etkileyici bomba türlerinden biri olduğunu da unutmamak gerekir.