epincafe.com

STEAM KAPSAMINDA YER ALAN DOOM ETERNAL İNDİRİMDE

STEAM KAPSAMINDA YER ALAN DOOM ETERNAL İNDİRİMDE
Steam kapsamında yer alan Doom Eternal oyununda büyük indirim başladı oyun fiyatı yarı yarıya düştü

STEAM OYUNLARINDA İNDİRİM BAŞLADI

                Steam dünya çapında ilgi gören oyun çeşitlerinin başında gelmesine rağmen karantina döneminde genç nesilden sonra yetişkin bireylerinde beğendiği çizgide ilerleme adına oyunlarını indirime yönlendirmiş oldu. Fiyatlarını ciddi oranda düşüren bu oyun ile vazgeçilmez bir zevk yakalamak mümkün olmaya başladı. Güncellemelerin yanı sıra indirim kampanyalarının da başladığı bu dönemlerde evde geçirdiğiniz süre içinde canınız hiç sıkılmayacaktır.

                Doom Eternal İndirime Girdi

                Çok sevilen steam oyunlarından Doom Eternal oyunu fiyat indirimlerinde sürpriz yaparak oyun severlere müjdeli haberini duyurdu. 22 milyon oyuncuyu daha içine çeken steam kendi kapsamı içinde yer alan oyunlarda belirli aralıklarda indirim yapmaya başladı. Büyük oyuncu kitlesi tarafından takip edilen ve bir hayli çok sevilen bu oyun indirime girmişken akın akın satın almaya başlayan oyuncuların sevinci de katlanmış oldu. İnternet uygulamalarından indirilen bu oyunda büyük indirim başlamışken oyun zevkinden mahrum kalmak istemeyen canı sıkılan insanlara bir yenilik sunulmuş olarak öne çıktı. Cehennem güçlerinin dünyayı ele geçirmesini konu alan Doom Eternal oyununda karakterler oldukça göze çarpan nitelikte tasarlanmış durumdadır. 2016 yılından beri aktif şekilde oynanan bu oyun binlerce kişinin çok sevdiği oyunlar arasında yer alıyor. Oynarken asla sıkılmayacağınız bu oyunda yeryüzündeki yaratıklardan kurtarma amaçlı büyük mücadeleler sizi bekliyor olacak. Tam anlamıyla aksiyon filmini aratmayacak oyun severlerin 2020 yılındaki gözdesi olmaya devam edecek.

                Steam Yeni Sezon Başlıyor

                Steam severler açısından Mayıs ayı yeni sezon anlamına geliyor. Mart ayında başlayan oyun satışlarının hızlı bir şekilde indirime girişi yeni oyunların güncellemeleri ile birlikte oyunculara sunulması oyunlar içinde ekstra sunular etkinlik tabloları bir hayli konuşulacak nitelikte olacak. Oyuncuların giderek artış gösterdiği son dönemde steam tahtını kimseye kaptırmayacak şekilde ilerliyor. Bu sayede yeni dönem içinde adından çok fazla söz ettirecek girişimlerin oluşacağının da izlenimini yaratmış oluyor. Büyük indirimlerin başında gelen Doom Eternal oyunu bile şimdiden yarı yarıya fiyatını düşürme politikası içinde ilerliyor. Kısaca karantina kapsamında canınız sıkılmadan vakit geçirmek isteyenlerin gerçek adresi Steam olacaktır.