epincafe.com

STEAM OYUN ÇEŞİTLİLİĞİ

STEAM OYUN ÇEŞİTLİLİĞİ
Steam ile ilgili oyun çeşitlerinin ücretsiz indirilen versiyonları ve en çok oynanan oyunları yeni döneme damga vuracak nitelikte geliştiriliyor

STEAM İLE İNDİRECEĞİNİZ OYUN ÇEŞİTLERİ

                Dünya çapında dijital oyun platformunda isim yapmış oyun çeşidinin arasında steam sunduğu tarzlar ile adından bahsettirmeye devam ediyor. Bu oyunlar arasından ücretli olanı da ücretsiz şekilde indirilebileni de mevcuttur. Steam hesabı olan üyeler açısından kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat oluşundan dolayı oyuncuların dikkate alması gereken bir konu olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

                Steam Oyunu Neverwinter

                Fantastik rol yapma oyunu olan Neverwinter oyuncuların ücretsiz şekilde indirip oynayacağı oyun çeşitlerinden biridir. Evde geçen boş zamanı çok güzel değerlendireceğiniz bir oyun olduğunu unutmayın. Dungeons and rampage oyunun ücretsiz bölümü olarak yayınlanan Neverwinter oyununu sakın kaçırmayın.

                Steam Kapsamındaki Diğer Oyunlar

                Warface adı ile bilinen ve crytek’in geliştirip sunduğu MMO ve FPS türü oyun oldukça fazla oyuncu kitlesine sahiptir. Yapay zekâ ile oynanabilen bu oyun tarzı PvP ve PvE modları ile de oynanıyor. Farklı modlarla oynanabilir durumda oluşu ise oyunun ilgi odağını oldukça arttırıyor. Ayrıca bu oyunun dışında aksiyon oyunu sevenler için unutulmaz battlerine oyunu da hatırlatmak gerekiyor. Son dönemde oldukça fazla ilgi kazanmış bir oyun olarak bilinmesiyle öne çıkıyor. Kuş bakışı oynanabilen bu oyun tam anlamıyla aksiyon dolu sahnelere hâkim olmakla birlikte rakiplerini yenme potansiyeli açısından çok öneli rol oynayan bir oyun türüdür. Kaliteli görsel sunumu ile ilgili çok beğeni toplayacak bu oyun steam oyunlarından biridir.

                World Of Tanks

                Dünya çapında oldukça ünlü olan oyunların başında gelen World of tanks oyunu deniz savaşlarını ele alan bir konu ile ilerliyor. Yaklaşık 200 gemi barındıran bu oyundan zevk almamak mümkün değildir.

                CS: GO

                Steam oyunlarının arasında son adımda belirtilse de baş tacı diyebileceğimiz oyun counter strike olmaktadır. Yakın dönem içinde bir yeni versiyonu ile yeni adımlar atacak olan cs go oldukça fazla oyuncu kitlesine sahiptir. Teröristlerin öldürülmesine yönelik mantık çerçevesinde ilerlenmesi gereken bu oyunda zekânızı devreye sokacaksınız. Kuşandığınız silahlar veya kurtulma çabalarınız ne derece işe yarayacak bilinmez ama bu oyuna başladığınız zaman vazgeçmeyeceğiniz kesindir.