epincafe.com

Valorant Yama Güncellemesi 1.11

Valorant Yama Güncellemesi 1.11

Valorant Oyuncuları Kamp Yapmaktan ve Turlarda Oturmaktan Vazgeçmeye Çalışacak

Riot Games'teki Devs, Valorant'taki mevcut 1.11 güncelleme yamasıyla büyük bir adım attı . Geliştiriciler, metayı bir dereceye kadar değiştirecek ölçüde bile, oyunun çeşitli yönlerinde birçok değişiklik getirdiler. Şimdi, bu, Valorant'ı piyasadaki daha istikrarlı rekabetçi FPS oyunlarından biri yapan bir şey.

Geliştiricilerin oyunda yapmaya devam ettiği değişiklikler, oyunun aracılar, yetenekler veya silahlar açısından doymasını önledi.

Riot'un bu yama ile oyunda yaptığı en büyük değişikliklerden biri 'yuvarlak ekonominin sonu' oldu.

Bu nasıl yama notları bu değişiklikleri ifade: Kaybeden ancak tüm raund boyunca Spike yerleştirmeden hayatta kalan saldırganlar, azaltılmış sayıda kredi (1.000)  alır.

Spike patladıktan sonra kaybeden ancak tüm raund boyunca hayatta kalan savunmacılar da daha az kredi alırlar (1.000). Spike'a ölmek artık KDA istatistiklerinde bir ölüm olarak sayılmayacak.

Mağazadaki "Min Sonraki Tur" un yanındaki ünlem işaretinin üzerine gelindiğinde bir araç ipucu olarak ek ekonomik bilgiler eklendi.

'Yuvarlak ekonominin sonundaki' bir değişiklik Valorant'ı nasıl etkileyecek? Oyun hakkında bilgi sahibi olan oyuncular, bir turun sonunda mevcut kredi miktarındaki bir değişikliğin metanın tamamını nasıl etkileyebileceğini bilirler.

İlk iki noktayı ele alalım. Açıkça, bu hareket oyuncuları hayatta kalmak için tüm tur boyunca oturmaktan veya kamp yapmaktan caydıracak. Buna başka bir açıdan bakmanın bir yolu da, bu değişikliğin artık daha fazla oyuncuyu düşmanı ele geçirmeye veya turu kendi başlarına kurtarmaya teşvik edecek olmasıdır.

Buna ek olarak, kredilerdeki bir değişiklik de takip eden turdaki silah seçimini değiştirecektir.

Bu, oyuncuların Operatörü satın alabilmeleri için turlar sırasında çiftçilik yapmalarını doğrudan engelleyecektir. Yani, uzantı olarak, bu hareket doğrudan Op metasına da vuracak.

Bu, geliştiricilerin Op'u zayıflatmak ve silahın etrafındaki metayı kırmak için harcadıkları çabaların bir uzantısı gibi görünüyor. Şu anda, her şey göz önüne alındığında, Operatör keskin nişancı tüfeği oyuncular için riskli bir seçim olabilir.

Riot, oyunda doygunluğu önlemek için bu tür yöntemleri kullanmakta her zaman başarılı olmuştur.

VALORANT VP ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ