epincafe.com

KAMPANYALI LOL RP İÇİN HEMEN TIKLA

KAMPANYALI LOL RP İÇİN HEMEN TIKLA

Kısa adıyla LoL olarak bilinen League of Legends oyunu, Türkçede Efsaneler Ligi olarak adlandırılır. Riot Games tarafından geliştirilen oyun, 2009 yılında piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürüldüğü günden bugüne tüm dünyada milyonlarca seyirci kazanan LOL, çevrim içi oynanan bir oyundur. Savaş temalı olan bu oyun, 3 farklı haritayı bünyesinde barındırır. Bu haritalar Sonsuz Uçurum, Uğursuz Korkuluk ve Sihirdar Vadisi adalarıdır. Hem Mac OS hem de Windows işletim sistemlerinde oynanabilen League of Legends’ta oyuncuların, oyun içerisinde kazanç elde edebilmesine olanak sağlayan bir para birimi vardır. Bu para birimi RP olarak ifade edilir.

LoL RP’nin Oyunda Kazandırdıkları

LoL RP de Riot Games tarafından geliştirilmiştir. RP’ler oyun içerisinde para birimi olarak kullanılır. Bu para birimi sayesine çeşitli geliştirme kartları satın alabilir. Geliştirme kartları EXP Boost veya IP Boost şeklinde olabilir. LoL RP, aynı zamanda oyun içindeki alışverişlerde de kullanılabilir. RP para birimi sayesinde kullanıcılar deneyim çeşitliliğini de artırma fırsatı bulur. Bunun için satın alınan RP’lerin oyun içinden aktive edilmesi gereklidir. Oyuna giriş yaptıktan sonra LoL RP’lerinizi yüklemek istiyorsanız öncellikle mağaza sekmesine, ardından ise RP satın al ifadesine tıklamanız gereklidir. Açılan ekranda sizden bir kod istenecektir. Bu kod, RP satın aldığınızda tarafınıza verilen koddur.

LoL RP Almak için Ne Yapmalı?

LoL oyunu için RP almak isteyenler web sitemiz üzerinden alışverişlerinizi kolaylıkla tamamlayabilir. Geniş ödeme yöntemi seçenekleri sayesinde oyuna kesintisiz bir şekilde devam etmenize olanak sağlayan Epincafe sayesinde sadece League of Legends oyunu için değil, aynı zamanda piyasada bulunan diğer oyunlar için de oyun içinde kullanılan para birimlerini satın alabilirsiniz. Satın alımınızı tamamladıktan sonra tarafınıza bir kod verilir. Bu kodu oyun içindeki mağazaya girerek kullanabilir ve oyundaki karakterinizi değiştirmeye hemen başlayabilirsiniz. Türkiye sunucularında geçerli olan pinleri günün her  saatinde kullanabilirsiniz. 6450 RP, 3620 RP, 1780 RP, 840 RP ve 400 RP gibi farklı oranlar arasından tercihinizi yaparak bütçeniz için en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

Buradan Lol rp fiyatlarını görebilirsiniz