epincafe.com

Pubg Mobile İki Yeni Abonelik Paketi Geldi!

Pubg Mobile İki Yeni Abonelik Paketi Geldi!

Player Unknown’s Battlegrounds'ın mobil oyunu olan PUBG Mobile'in Androis ve iOS sürümü için Prime ve Prime Plus özelliği eklendi.

Tencent Games'in Battle Royale oyunu PUBG son zamanlarda dünya genelinde en çok oynanlar oyunlar arasında ve nitekim öyle kalmaya da devam edecek.

PUBG Mobile'a yeni eklenen Abonelik ile oyunculara bir çok avantaj sağlanıyor. Bunlardan ilki Prime Abonelik 0,99 dolarlık standart paket. Bu pakete abone olan oyunculara 5 günlük 5 UC (Unknown Coin) veriliyor ve Battle Points kullanarak alışveriş yapma imkanı sağlıyor.

İkinci paket olan Prime Plus Aboneliği ise normal de 9,99 dolar şuan indirimdeki fiyatı ile 4,99 dolar. Bu Abonelik paketinde ise günde 20 UC (Unknown Coin) kazanırken Battle Points ile alışveriş yapma hakkınız oluyor. Bunlara ek olarak ganimet ve eşyalarda indirimlerden faydalanabiliyor.

Aboneliğe sahip olanlar günlük 10 RP  kazanıyor, ayrıca klasik sandık çekilişlerinde %50 indirimden faydalanabiliyor. Abonelikler sadece 1 ay boyunca geçerli oluyor yani her ay abonelikleri yenilemek de gerekiyor.

Kozmetik dışında pek bir avantaj sağlamasa da görünüşüne önem veren oyuncular için bir çok avantaj sağlıyor.

Pubg Mobile Unknown Cash Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.