epincafe.com

League of Legends 11.3 Yama Notları 2021

League of Legends 11.3 Yama Notları 2021

Bir sonraki League of Legends güncellemesinden geleceklerin bir önizlemesi bu hafta paylaşıldı ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde, sonraki yamada oyunun birçok yeni öğesi için birçok değişiklik olacak. Bu, güncelleme düştüğünde güçsüzleştirilen, güçlendirilen veya başka bir şekilde değiştirilen uzun bir eşya ve şampiyon listesiyle yılın ilk güncellemelerinden biri olacak. Riot Games'in güncelleme için bazı hedefleri, önizlenen yama notlarının yanında paylaşıldı.

League of Legends'ın oyun tasarım direktörü Mark "Riot Scruffy" Yetter, oyunculara güncelleme düştüğünde ne olacağı konusunda bir fikir vermek için bu hafta 11. 3 Yama ön izlemesini paylaştı. Önizlemenin "Öğeler" bölümündeki değişikliklerin çoğunu eşya güçlendirmeleri oluştururken, şampiyon değişiklikleri için planlar neredeyse güçlendirmeler ve zayıflatıcılar arasında bölünmüştü.

Oyuncular, yama notları önizlemesinde eski ve yeni silahların bir karışımını tanıyacaklar, ancak en çok ilgilendiğiniz öğeler büyük öğe revizyonuna eklenmiş veya daha önce mevcut olsa da, bu güncellemenin sizin en az bir öğeyi etkileme olasılığı yüksektir. düşkünüm. Listede çok şaşırtıcı olmaması gereken bazı tanıdık isimlerle güncellemeden toplam 20 öğe bile etkileniyor. Örneğin Flowing Water ve Goredrinker personeli, hem normal oyun seviyelerinde hem de profesyonel liglerde bol miktarda kullanım görmüş öğelerdir, bu nedenle yama notlarında ineklerin hedeflenmeleri mantıklıdır.

Şampiyonlara gelince, farklı konumlardaki sağlıklı bir karakter karışımı, güncelleme düştüğünde güçlendiriliyor ve zayıflıyor. Herhangi bir değişiklikten güvende olan Viego, piyasaya sürülecek en yeni şampiyon.League of Legends ve bu sefer herhangi bir değişiklikten kaçan biri, oyuncular performansı daha fazla değişene kadar hala gücüne alışıyor.

League of Legends'ın 11.3 Yamasının önümüzdeki hafta bir ara çıkması planlanıyor ve bu sürümden önce PBE sunucularında test edilecek.

League of Legends RP Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.