epincafe.com

League of Legends 12.17 Yama Notları - Yeni Kostümler

League of Legends 12.17 Yama Notları - Yeni Kostümler
League of Legends 12.17 Yama Notları - Yeni Kostümler

LoL 12.17 YAMA notları, efsane oyunun takipçileri tarafından gündeme geliyor. Pek çok LoL hayranı, yeni kostümler ve ayrıntılarını heyecanla bekliyor.

Riot Games'in efsanevi MOBA oyunu League of Legends hızla Dünya Şampiyonası'na girerken, turnuvadan önceki son yamanın 12.17 yamasının notları pek çok oyuncu ile paylaşıldı. Yama notları, oyuna yakında eklenecek bazı görünümler hakkında da bilgi paylaşıyor. King Viego, Rivalry Blitzcrank, Rivalry Jayce ve Rivalry Lee Sin görünümleri için sıçrama sanatı, bu yama notlarında League of Legends oyuncuları için mevcuttur.

Yeni Kostümler

LoL yeni kostümler, pek çok değere sahip eşyalar ve şampiyonların gelişmiş özelliklerini beraberinde getiriyor. Bu yeni yama notlarında tam 9 karakter çok daha güçlü özellikler taşımaya başlarken 1 eşya güçlendi. Buna ek olarak diğer 9 karakter ise aksine güçsüz bir hale geldi, 1 eşya da zayıflama durumuna geçti.

League of Legends 12.17 yama notlarında, güçlü şampiyonlar sinirlenecek ve daha az sevilen şampiyonlar buff alacak. Camille, Ezreal, Graves, Kassadin, Miss Fortune, Nocturne, Rell, Seto ve Twisted Fate buffed şampiyonlardır. Ahri, Azir, Nami, Renekton, Sivir, Sylas, Taric, Trundle ve Wukong nerflenen şampiyonlar arasında. Bu yamaya ayrıca 9 Eylül 2022'de King Viego, Peak of Rivalry Blitzcrank, Peak of Rivalry Jayce ve Peak of Rivalry Lee Sin dâhildir.