epincafe.com

LoL Maç Geçmişi Nasıl İzlenir?

LoL Maç Geçmişi Nasıl İzlenir?
LoL Maç Geçmişi Nasıl İzlenir?

LoL maç geçmişi izleme sayesinde daha önceden oynadığınız oyunları tekrar izleme şansı elde edebilirsiniz. Bu sayede özellikle keyifli geçen maçları tekrar izleme olanağı elde edebilir, aynı zamanda hatalarınızdan da ders çıkarabilirsiniz.

LoL Maç Geçmişi Nedir?

LoL maç geçmişi oynamış olduğunuz her oyunun kayıt altına alınması ve oyun bittikten sonra da istediğiniz gibi indirerek izlemenizi mümkün kılıyor. Maç tekrarlarının tekrar izlenmesi için ortalama olarak her MOBA oyunun sahip olması gerekecek türde bir özellik. Çünkü maç tekrarının kayıt altında tutulması oyuncu ciddi şekilde oynayan oyuncular için önem taşıyor.

Maç geçmişi izlemek için önce LoL hesabınıza giriş yapın. Sonrasında sağ üst kısımdaki profilden karşılaşmalar sekmesini açın. Listelenmiş olan karşılaşmalar arasından sağ tarafta bulunan indir butonunu seçin.

LoL maç geçmişi dosyalarını indirdikten sonra bilgisayarınıza otomatik olarak kaydolacaktır. Bu sayede uzun süreler maç tekrarlarına erişim sağlayabilirsiniz. Maç tekrarları Kullanıcılar>Belgeler>League of Legends>Replays klasöründe yer alıyor. Ancak bu dosyanın adresini isterseniz değiştirebilir, istediğiniz bir adrese yönlendirme yapabilirsiniz.

Maç tekrarları bir yama döngüsü olarak bulunuyor. Bu noktaya ise dikkat etmelisiniz. Başka bir deyişle 7,0 yamasında oynadığınız maçları inceleyebilirsiniz. Fakat 7,1’e geçiş yaptığınızda bu maçlara erişim hakkınız kalmıyor. Ama indirilmiş olan dosyaları yedekleyerek daha sonrasında da istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

LoL RP satın alarak maçlarda çok daha keyif elde edebilir, önemli kazanımlar sağlayabilirsiniz.