epincafe.com

Pubg Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Pubg Hesap Açma Nasıl Yapılır?
Pubg mobile hesap açmak için posta adresiniz, telefon numaranız, Facebook ya da Twitter adresiniz gibi farklı alternatifleri kullanabilirsiniz.

Pubg dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Oyunda her geçen gün farklı bir hesap daha açılırken, bu oyunda daha önce hiç hesap açmamış olanlarda yeni bir hesap nasıl açılır merak ediyorlar. Bizde bu makalemizde buradan yola çıkarak pubg hesap açma nasıl yapılır? Bu sorunun yanıtını verelim istedik.

Pubg mobile hesap açmak için posta adresiniz, telefon numaranız, Facebook ya da Twitter adresiniz gibi farklı alternatifleri kullanabilirsiniz. Eğer İOS ve Android cihazlarınız üzerinden hesap açmak istiyorsanız aşağıda bahsedeceğimiz hususları dikkatli bir şekilde uygulamalısınız.

Pubg oyunu her geçen gün daha fazla oyuncu sayısına erişirken, oyundaki hatalar güncellemelerle giderilmeye devam ediyor. Yalnızca hatalar değil güncellemeyle birlikte oyunda yeni özellikler de dahil ediliyor. Bu sayede oyun daha diri tutulmaya çalışılıyor.

PUBG Mobile Hesap Açma Yöntemleri

Hesap açmanız için önce oyunu indirmeniz ve sonrasında da giriş ekranı üzerinden seçeneklerden bir tanesini belirlemeniz gerekiyor. Sosyal ağlar yukarıda bahsettiğimiz gibi bu hesaplar üzerinden onay vermeniz gerekiyor.

PUBG Mobile Hesap Oluşturma

• Okudum kabul ediyorum butonlarını seçin.

• Daha sonra Facebook butonuna tıklayın.

• Gelen ekranda Facebook uygulamasıyla giriş yap bölümüne tıklayın.

• Twitter’la giriş yapmak için ise Twitter’a basarak Twitter uygulamasıyla giriş yap seçeneğini seçin.

• Alternatif olarak ise e-posta adresi ile giriş yapabilirsiniz.

Guest yazılı yerden ise misafir oturumu ile giriş yapabilirsiniz. Ancak misafir oturumda oyundaki ilerlemelerinizin kayıt olmayacağını belirtelim.

PUBG Mobile Game Center ile giriş yapma

• Game Center seçeneği ile giriş yapıldığında ise iPhone cihazınız ile onay vermeniz gerekiyor.

• Game Center seçeneğine bastığınız zaman otomatik olarak Apple kimliğiniz ile profil oluşturuluyor.

• Bu yöntemi ise Facebook veya Twitter hesabı kullanmıyor iseniz tercih edebilirsiniz.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.