epincafe.com

Pubg Mobile Araçları Ve Hakkında Bilgiler

Pubg Mobile Araçları Ve Hakkında Bilgiler
Pubg Mobile Araçları Ve Hakkında Bilgiler

Pubg Mobile Araçları Ve Hakkında Bilgiler

Her yaş grubunun ve cinsiyet farketmeksizin herkesin severek ve keyif alarak oynadığı Pubg Mobile oyununda ki araçları ve hakkında ki bilgileri sizlere aktarmak istedik. Pubg Mobile' oyununda bulunan haraitalarda bir yerden bir yere gitmek için aktif olarak oyunda bir araç bulmanız gerekmekte. Oyunda alanlara girmek için bir yerden bir yere loot toplamak için gitmek istediğinisz yerlere hızlı bir şekilde gitme şansınızı oynadığınız haritarlarda araç bularak yapabilirsiniz.

Araçlarınızın yakıt durumunu ve hasar durumunu kontrol etmenizde fayda vardır. Araç eğer hasar aldıysa ve çevresinde dumanlar çıkıyorsa araç bir kısım daha hasar aldığında patlayacaktır ve ölmenize sebep olacaktır. 

Eğer aracınızda yakıt bulunmuyorsa o araç ile haraket edemezsiniz. Fakat loot yaptığınız yerlerde yada evlerde yaktı bidonu bulursanız aracınıza bu eşya ile yakıt doldurabilirsiniz.

Haritaların her yerinde bir den fazla bulabileceğiniz araçların en fazla bulabileceğiniz araçlar; Toros, UAZ, Buggy, Motosikleti aktif olarak bulma şansına sahipsiniz.

UAZ

Oyunu takım olarak oynuyorsanız sizin için en iyi araçlardan bir tanesidir. 4'lü olarak aktif olarak kullanabileceğiniz SUV tarzı bir araçtır. İki çeşidi mevcuttur. Üstü açık ve üstü kapalı olarak tamamen korunaklı bir araçtır. Bütün haritalarda çoğu oyuncunun kolaylıkla bulabileceği bir araçtır.

Buggy

Genellikle çöl haritalarında bulunan bu araç çöl haritalarının vazgeçilmezidir. İki kişinin binebileceği bir araçtır. Korunaklı bir araç değildir. Devamlı olarak bu araçta açıkta olacağınız için düşmanlarınız sizi öldürebilir. Küçük olması nedeniyle gayet hızlı ve atik bir araçtır.

Motosiklet

İki çeşidi bulunan bu araç genellikle kısa süreli kullanımlar için tercih edilir. Üç kişinin kullanabileceği ve iki kişinin kullanabileceği çeşitleri mevcuttur. Kontrolü zor olan bu araç güvenlik açısından zayıftır. Herhangi bir yere vs çarptığınızda düşerseniz canınız bi hayli düşecektir.

Toros

Bütün Pubg Mobile oyuncularının oynadıkları haritada devamlı aradığı araçtır. Gayet güvenli ve oyunda ki en sağlam araçlardan bir tanesidir. Dört kişinin kullanabileceği bir araç türüdür. 4 tarafınında kapalı olması pubg oyuncularının vazgeçilmezidir.

Bu araçlara kaplamalar satın almak için hemen https://www.epincafe.com/pubg-uc-satin-al adresinden 7/24 anında yükleme yapabilirsiniz.