epincafe.com

Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır?
Pubg ban kaldırma işleminden önce hatırlatmak gerekiyor ki, artık oyun içinde herhangi bir şekilde hile yapmanız durumunda bu hemen tespit ediliyor ve banlanıyorsunuz.

Pubg Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? Mobil oyun oynayanların oyun listesinin en başında Pubg oyunu yer alıyor. Uzun süreden beri favori oyunlar arasında bulunan oyun, her zaman taktiklere ihtiyaç duyuyor. Takım ya da bireysel olarak oynanan oyunda rakipleriniz sizi siz rakiplerinizi öldürmeye çalışacak. Hayatta kalma mücadelesinin verildiği oyunda mücadeleyi kazanabilmeniz için hile yaptığınızda ban yiyebiliyorsunuz. Eğer siz de oyunda hile yapıp ban yiyenler arasındaysanız makalemizi sonuna kadar okumanızı ve Pubg mobile ban kaldırma nasıl yapılır? Öğrenmenizi öneriyoruz.

Oyuna olan ilginin sürekli artıyor olmasıyla birlikte yeni sistemlerde sürekli bir geliştirme yaşanıyor. Mesela oyuncu sayısı arttığından itibaren topluluk kuralları için önlemler ortaya atıldı.

Çok kısa bir süre önce ban sistemi geldi ve Pubg mobile ban kaldırma nasıl yapılır? Çok merak edilmeye başlandı.

Artık oyunu oynarken hile hurda yapmanız gerekmiyor, çünkü yakalanmanız durumunda kural ihlali yapmış oluyor ve ban yiyorsunuz.

Ban kaldırma işlemi her zaman hile yapanlara uygulanmıyor. Ban kaldırma işlemini yaparken öncelikli olarak yetkililere mail göndermeniz gerekiyor. Mailde yazmanız gereken ise aşağıdadır.

Örnek Mail;

Sayın yetkililer, aktif bir şekilde kullanmış olduğum PUBG hesabım yoktan yere kısıtlandı. Oyunda herhangi bir hile veya hatam olmadı. Oyundan uzaklaştırılacak herhangi bir kural ihlalinde de bulunmadım. Uygunsuz bir davranış da yapmadım. Hesabımın neden kapatıldığına dair bir talepte bulunmak istiyorum. Hesabımın en kısa zamanda tekrar açılmasını talep etmekteyim. İyi günler iyi çalışmalar dilerim.

Hesap Bilgileri:

Geldiğim seviye:

Kullanıcı adı:

Hesap ID:

Yukarıda belirttiğimiz mailinizi “PUPGMOBİ[email protected]“ e-posta adresine göndermeniz gerekiyor. Bunun dışında ban kaldırmayla ilgili olarak yapabileceğiniz malesef çok fazla bir şey yok.

Uyarı:

Pubg ban kaldırma işleminden önce hatırlatmak gerekiyor ki, artık oyun içinde herhangi bir şekilde hile yapmanız durumunda bu hemen tespit ediliyor ve banlanıyorsunuz. Bunun için ban yememek adına oyuna hile karıştırmamanız en doğru tercih olacaktır. Bunun yerine oyunda kullanabileceğiniz farklı taktikleri yine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.