epincafe.com

Pubg Mobile En İyi 5 Silah Skini

Pubg Mobile En İyi 5 Silah Skini
Pubg Mobile En İyi 5 Silah Skini

Pubg Mobile En İyi 5 Silah Skini

Pubg Mobile ilk çıktığı günden itibaren oyuncularına mükemmel bir oynanış ve zevk vermek için oyuna yeni görünümler ve özellikler eklemeyi asla eksik etmiyor. Pubg Mobile oyunculara sunduğu ve oyuncuların aşırı hoşuna giden silah skinlerini sizler için derledik. Bu silah skinlerini elde etmek için belli bir Pubg Mobile Uc harcamanız gerekmektedir. Epincafe.com olarak sizlere bu hizmeti uygun fiyata anında teslimat yaparak sunmaktayız. Hemen Pubg Mobile UC satın almak için https://epincafe.com/pubg-uc-satin-al adresine ulaşarak satın alabilirsiniz.

Oyuncuların en çok tercih ettiği ve kullanmaktan keyif aldığı Pubg Mobile En İyi 5 Silah Skini listemiz şöyledir;

1- M416 | Buz Diyarı 

M416 | Buz Diyarı Pubg mobile oyuncularının çok istediği ama hemen elde edemediği bir silah skinidir. Özel efekterlerinin yanı sıra siz değerli oyunculara ganimet sandığıda vermektedir. Görünüşünün yanı sıra sizlerin adam öldürdüğünüzde sizlere karlı bir efekt sunarak oyun zevkinizin artmasına sebep vermekte.

2- AKM | Buz Diyarı

M416 Buz Diyarı silah skini ile hemen hemen aynı özelliklere sahip bu silah sadece adam öldürdüğünde efekt olarak dumanlı bir efekt vermekte.

3- Godizlla | AWM

Bu silah skini oyuna Godzilla ve Kong savaşı etkilinğinden dolayı getirilmiştir. Oyuncuların dört gözle beklediği bir silah skinidir. Oyunda aktif olarak en çok kullanıma tercih edilen silah olan keskin nişancı silahı olan AWM bu skin ile daha güzel bir hale gelmiştir. Diğer silah gibi yükseltilebilir bir silahtır.

4- M416 | Maskara

Yükseltilme özelliğine sahip bir silahtır. Tamamen renkli bir tasarımdan oluşan Maskara silah skini tasarımı oyuncular tarafından en çok sevilen silahlar arasında yer almaktadır. Silah satın alımdan kaldırılmış bir silahtır. İlk çıktığı zamanda bu silahı elde eden oyuncular gerçekten çok şanslılar diyebiliriz.

5- M762- Küçük Midilli

Gayet şirin bir tasarıma sahip olan bu silah skini genellikle kız oyuncu kitlesi tarafından tercih edilen bir silahtır diyebiliriz. Diğer silahların görünümünde ayıran tasarımı arka tarafının tamamen pixelli oluşudur.