epincafe.com

Pubg Mobile FPS Artırma Yöntemleri

Pubg Mobile FPS Artırma Yöntemleri
Pubg Mobile FPS Artırma Yöntemleri

Milyonlarca oyunucun severek ve keyif alarak oynadığı Pubg Mobile oyununun FPS artışının nasıl yapılacağını sizlere anlatmak istiyoruz. Pubg mobile oynadığınız cihazınız veya cihazlarınız eski ise ve oyunu oynarken takılmalar yaşıyorsanız artık bu yazımız sayesinde oyunlarınız yağ gibi akmaya başlayacak ve oynadığınız oyundan daha fazla keyif almaya başlayacaksınız. 

Pubg Mobile FPS Artırma Yöntemleri

Pubg mobile oyununu oynamak için hızlı olmanız gerekmekte. Fakat bazı oyuncuların sistemleri ve cihazları bu hıza ayak uyduramadığı için oyuncular ne kadar iyi oynasalarda cihazları donup, takıldığı için oyundan hem zevk hem de verim alamamakta.

Kullandığınız cihaz eğer Android bir cihaz ise HEX Editör isimli programı indirirek arka planda çalışan uygulamarı siz oyundayken pasife alarak ve sadece telefonun bütün gücünün oyuna vermesine sebep oluyor. Bir miktarda olsa FPS artışı olacaktır. 

Pubg mobile girdikten sonra ayarlar bölümüne girin. Ayalar bölümünde grafik alanında yer alan seçeneklerden AKICI ve Aşırı seçeneklerini işaretleyin. Bu ayar oyunun kalitesini düşürsede FPS artışını hissedebileceksiniz. 

Telefonunuzda olabildiğince boş alan ayırmaya özen gösterin. Oyun sırasında arka planda uygulama çalıştırmamaya özen gösterin. Cihazının ısınmaması için önemler almanız gerekmekte. 

Yeterli bir sistemin var ise bilgisayar üzerinden oyunu oynamaya çalışın, sizin için hem daha keyifli bir hale gelecek, hem de daha akıcı bir oyun zevkiniz olacaktır. Bilgisayar üzerinden FPS artışını daha fazla yapabilirsiniz. Bilgisayar üzerinde FPS artırmayı destekleyen birden fazla uygulama bulunmakta. Mobil cihazlar bu programlar sınırlı sayıda vardır. Ve fazla etkisini göstermemekte. Fakat emulatör olarak oynadığınızda daha seri oyunlar ortaya çıkarabilirsiniz. Fakat şöyle bir durum mevcut emulatör ile oyun oynayan kullanıcılar sadece bilgisayar kullanıcıları ile eşleşmektedir. Fakat mobile'de bulunan hesabınıza burada erişim sağlayabilir ve bu hesaptan ilerleme kaydedebilirsiniz.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.