epincafe.com

PUBG Mobile Hesap Nasıl Açılır?

PUBG Mobile Hesap Nasıl Açılır?
Pubg oyununu ilk kez indirmeyi planlıyorsanız öncelikli olarak hesap açmanız gerekiyor. Çünkü bir süre sonrasında sildiğinizde artık ziyaretçi olarak girmeniz gerekir.

Pubg oyununu ilk kez indirmeyi planlıyorsanız öncelikli olarak hesap açmanız gerekiyor. Çünkü bir süre sonrasında sildiğinizde artık ziyaretçi olarak girmeniz gerekir. Ziyaretçi olarak oyuna girdiğinizde hesabınızı kaybettiğiniz anda tekrardan giriş yapmanız mümkün olmaz. Yani pubg oyununda yalnızca bir ana hesabım olsun istiyorsanız ziyaretçi yerine hesap açarak girmeniz gerekir.

PUBG Mobile Hesap Bağlama

Pubg oyununda ayarlardan hesabınıza girebilir ve bağlantınızı kesebildiğiniz gibi yeni bağlantılarda ekleyebilirsiniz. Ziyaretçi olarak katılma işlemi tüm cihazlarda geçerlidir. Yani cihazınızda herhangi bir sorun oluşup hesabınızdan çıktığınızda artık erişiminiz olmayacağından tüm eşyalarınızı kaybetmeniz mümkün olacaktır. Doğal olarak hesabınızı bir şekilde mutlaka bağlamanız gerekiyor.

Hesap bağlama işlemi geri alınabilecek bir eylem ve oldukça basittir. Ancak oyun içinde bağlantı ayırma giriş bir seçenek yok. Bunun içinde oyuncular genelde bu imkandan haberdar değiller. Farklı bir hesaba sosyal medya hesabınızı bağlamışsanız o hesaba tekrardan giremezsiniz.

PUBG Mobile Hesap Oluşturma Yöntemleri

Aktif bir hesabınız var ve siz yeni bir hesap açmak istiyorsunuz bu durumda hesabınızdan çıkmanız gerekiyor. Çünkü tüm işlemleri baştan yapmanız gerekir. Pubg oyununun eski sürümünde yalnızca Twitter, Facebook ve ziyaretçi olarak katılım sağlayabiliyorken günümüzde artık telefon numaralarını kullanarak ya da e-posta adreslerini kullanarak da hesap açmanız mümkün.

Telefon numarası kullanacak olan kişilerin mutlaka bir şifre belirlemesi gerekiyor. Çıkış yaptığınızda farklı bir cihazdan giriş yapmaya çalıştığınızda şifre kullanacağınız için unutmayacağınız bir şifre belirlemeniz şart. Aksi takdirde hesabınızın şifresini bilmediğiniz için giriş yapamazsınız.

Hesabınızın bir başkasının eline geçmemesi için de şifrenizi unutmamanız, kaybetmemeniz ve başkalarıyla paylaşmamanız gerekiyor.

Sosyal Medya Üzerinden Giriş

Daha önce sosyal medya hesabınızı kullanarak üyelik oluşturmuşsanız o hesabınızı kullanarak tekrardan giriş yapabilirsiniz. Oyuncular genellikle bu yöntemin daha güvenli olduğunu düşünerek bu şekilde giriş yapmayı tercih ederler. Telefon numarasıyla giriş yapmakta güvenli bir seçenektir. Çünkü daha sonrasında hesabınız üzerindeki değişiklikleri daha kolay yapabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.