epincafe.com

PUBG Mobile Huawei AppGallery Bünyesine Girdi!

PUBG Mobile Huawei AppGallery Bünyesine Girdi!
PUBG Mobile Huawei AppGallery Bünyesine Girdi!

PUBG Mobile Huawei AppGallery Bünyesine Girdi!

Tarihin en kaliteli ve en çok dikkat çeken battle royal oyunlarından biri olan PUBG Mobile artık Huawei AppGallery’de.

Daha öncesinde Huawei telefonlarında sadece yasal olmayan yollardan piyasaya sürülen, çoğu gencin, ufak yaşta çocukların ve hatta 35 yaş üstü bireylerin dahi cezai yaptırımları hiç düşünmeden telefonlarına ya da bilgisayarlarına yükledikleri PUBG Mobile uygulaması, artık yasal yollarla ve Huawei AppGellery uygulamasıyla kolayca erişilebilecek bir şekilde sisteme yüklenmiştir . Bunun neticesinde, daha öncesinde ulaşılamayan birçok oyun moduna ve eklentisine, güvenilir bir şekilde erişim sağlamış ve büyük bir kitleye sahip olan PUBG Mobile oyunu sorunsuz bir biçim de daha da büyüyerek ilerlemiştir.

Battle royal oyunlarının başında gelen PUBG Mobile oyunu, daha öncesinde diğer Play Store App Store gibi uygulamalar da yer alan bu dehşet oyuna an itibari ile AppGallery uygulamısından kolayca erişim sağlayabilir dilediğiniz oyun modun da sınırsız eğlencenin tadını rahatça çıkarabilirsiniz.

İlk çıktığı günden itibaren milyonlarca online oyuncuya ev sahipliği yapan oyuna artık bütün mobil platformlardan erişim sağlayarak ücretsiz bir şekilde erişebileceksiniz.

Pubg Mobile yapımcıları oyunu kurduktan bugüne kadar düzenli olarak yaptıkları güncellemeler ile birlikte oyuncularının sıkılmaması için elinden gelenin en iyisini yapmakta. Oyunda oluşan hataları anında güncelleme ile düzeltme çalışmaları, oyuncuların görsel zevkini yükseltmek için yeni silah kostümleri, yeni giyebileceğiniz kıyafetler, oyundan keyif alabileceğiniz yeni haritalar gibi bir çok güncellemeyi oyuncularına sunmakta ve sunmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Pubg mobile oyununu iyi ve aktif şekilde oynayan oyuncuları için büyük ödül havuzu olan turnuvalar yaparak oyuncuların ve profesyonel oyuncuların daha fazla keyif almasını sağlamak için büyük bir çalışma içerisindeler. Özel günlerde yaptıkları turnuvalar ve etkinlikler sayesinde oyuncularına ücretsiz hediyeler dağıtan ekip gün geçtikçe oyununa online oyuncu katmaya devam ediyor.

Artık tamamen yasal bir şekilde Huawei AppGallery platformunda ücretsiz bir şekilde indirilmeye müsait bir uygulama olmuştur. Sizde artık Huawei cihazlarınızdan dilediğiniz gibi oyunu oynayarak arkadaşlarınızda güzel vakit geçirebilirsiniz.