epincafe.com

PUBG MOBİLE İÇİN UYGUN TELEFONLAR

PUBG MOBİLE İÇİN UYGUN TELEFONLAR
PUBG MOBİLE İÇİN UYGUN TELEFONLAR

PUBG MOBİLE İÇİN UYGUN TELEFONLAR

PUBG Mobile oyun dünyasına giriş yaptığından beri bu zamana kadar en çok tercih edilen oyun listelerinin en başlarında yer almaktadır. PUBG oyununa talep artığından dolayı çoğu oyuncunun kafasındaki soru işaretlerinden birisi hangi telefonun oyun için sağlıklı ve güçlü olduğu merak konusu olmuştur. Ve bunun farkında olan telefon üreticileri yaptıkları işlerin üzerine yoğunlaşarak kendilerini akıllı telefon konusunda daha çok geliştirmektedirler.

Yani telefonlarınızda bu oyunları en iyi bir şekilde oynayabilmek için Android telefonlarda en az üç GB boş bellek olması lazım İOS telefonlarda 3 GB belleğe sahip olması gerekmektedir. Telefon dediğimizde sadece arama yapmak mesajlaşmak için kullanabileceğimiz bir telefon olsun yeter dediğimiz devir çoktan bitti. Şimdiki zamanda yeni doğan çocukları bile akıllı android ve tarzı telefonlarla büyütüyoruz.

Bu bulunduğumuz teknoloji çağında ister istemez hemen hemen herşeyimizi telefonla halletmek mümkün olduğu gibi günümüzün büyük nir kısmına vakit ayırdığımız telefonlara önem vermeliyiz. Bu telefonlardan bazı modeller aşağıdaki şekilde görebilirsiniz.

PUBG MOBİLE UYGUN TELEFON MODELLERİ

OnePlus 8T/8Pro Asus ROG Phone 5 Samsung Galaksy S21 LG V60 ThinQ Xiaomi Mi 10 Pro iPhone 12 Pro max Xiaomi Black Shark 3 serisi Samsung Galaxy Note 20 serisi Asus Zenfone 7 Pro ZTE Nubia Red Magic 5S Bu telefonlarla ve benzer işletimciye sahip güçlü telefonlarla PUBG mobile oyununu oynamak kasmadan donmadan gerçekten rahat bir şekilde zevk alarak oynamak için bunları tercih edebilirsiniz. Birçok telefon kullanıcısı oyun konusunda bu tarz PUBG Mobile tarzı oyunları seven oyun sever tutkunlarımız bu tarz engellerle karşılaşmamak için tabi ki en iyi hızlı yüksek performans gösteren bu tarz telefonları tercih etmektedir. Yukarıda bahsettiğimibuz telefonları kullanan kullanıcılar bu tarz oyunları oynadıkları üzere bir araştırma yapılmış ve en çok tercih edilen oyun telefonları da diyebileceğimiz sıralamaya girebilmişlerdir. İçiniz rahat bir şekilde artık maddi alım gücünüze göre saydığımız telefonlardan ve aynı sekmentte telefonları alıp uygulamalar üzerinden kolay bir şekilde PUBG Mobile ve dengi oyunları indirebilir kasmadan donmadan oynayabilirsiniz.