epincafe.com

PUBG MOBİLE İŞARET FİŞEĞİ

PUBG MOBİLE İŞARET FİŞEĞİ
PUBG MOBİLE İŞARET FİŞEĞİ

PUBG MOBİLE İŞARET FİŞEĞİ

PUBG MOBİLE oynarken işaret fişeği atarsanız hemen dibinizde yardım paketi beliriyor. Ve bu paketin içinde size gerekli olan silah ve mühimmatlar oluyor. Genelde işaret fişekleri silahların çok olduğu yerlerde oluyor. Bu işaret fişeği sembollerini gördüğünüzde yardım paketi alabiliyorsunuz.

PUBG Mobile oyununda hali hazırda toplam 100 oyuncu oluyor. Karşınızdaki düşmanları öldürdükçe onlara ait ekipmanları da alabiliyorsunuz. İşaret fişeğine ulaşmak için silahların yoğun olduğu bölgeye haritadan yön bularak gidebilirsiniz. Bu arada harita sayesinde bölgeye daha hakim olarak nerede ne var bilgisine sahip olabilirsiniz. Hangi bölümde oynuyorsanız o bölümün haritasında işaret fişeklerinin nerde olduğunu da görebilirsiniz. Yalnız şöyle bir durum söz konusu sizin gibi diğer oyuncularda fişeklere ulaşmak için oralarda olabildiği için savunmanızı önde tutup kendinizi korumalısınız.

PUBG Mobile’ de işaret fişeklerinin renkleri sarı ve kırmızı olarak iki adet bulunuyor. Sarı renkli olan fişek ile atış yaptığınızda oluşan yardım paketinde silah çelik yelek çanta ve mermi vardır. Kırmızı olanda ise iki adet paket bulunuyor biri silah ve mühimmat diğerinde ise güçlü bir zırhlı araç bulunur. İşaret fişeğini bulduktan sonra boş bir yere gidip tuzak kurmanız gerekiyor. Bu tuzağa rakiplerinizi düşürdükten sonra başarılı bir sonuç her zaman nettir. Bazen oyuncuların kısmi bir kitlesi adam öldürmek istemesinden dolayı işaret fişeğini atmayı seçiyor. Aslında yanlış bir strateji çünkü işaret fişeği ile düşmanını öldürme veya zarar verme gibi bir ihtimali yoktur. İşaret fişeği havaya sıkarak daha iyi bir silaha sahip olmak en iyi tavsiyedir.