epincafe.com

Pubg Mobile Karakin Harita Rehberi

Pubg Mobile Karakin Harita Rehberi
Pubg Mobile Karakin Harita Rehberi

Pubg Mobile Karakin Harita Rehberi

PUBG Mobile oyununda haritalar hakkında bilgi sahibi olmak çok önemli!

Oyunda birden fazla harita var ve her biri oldukça git gide zorlaşan bir hal aldığından dolayı ve oyun o kadar farklı tasarlanmış ki ve bunu çok çabuk kavrayan yani daha çok bilgiye sahip olan oyuna daha çok avantajlı bir şekilde başlıyor. Haritada ne kadar çok oyun oynarsanız, loot yerlerini ve saklanıcak yerleri avucunuzun için gibi bilirsiniz. Oyunun haritasında ne kadar bilgiye sahip olursanuz ona göre hareket eder engelleri aşarsınız ve oyunda kalma şansınızı daha fazla arttırırsınız.

PUBG Mobile oyununda şuana kadar kaç harita olduğunu oynayanlar bilir elbette dört adet var bunlar : Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi. Ve beşinci olarak Karakin haritası çıkardılar. Karakin haritası bunların içinde en yenisi ve en yoğun ilgi alan haritalardan biridir.

Oyuncuların bir çoğu bu yeni çıkan haritayı ezberledi diyebiliriz. Ama bizim tercihimiz tek bir haritaya odaklanmak yerine oyunda bulunan bütün haritalarda alıştırma yapmanızdır.

Hadi gelelim Karakin haritası daha hangi özellikler içeriyor ve nasıl bir macera sunuyor bir bakalım. Karakin PUBG Mobile’da çok fazla yer kaplamayan küçük bir harita yani okyanusta küçücük bir ada olarak hayal edin. Haritada genel olarak kurak bir yer biçimine sahip yani Doğu Anadolu’da küçük bir köy olarak düşünebilirsiniz, taşlı tepeler ve kurak bir yapıya sahip olduğu için rakiplerinizin sizi görmesi diğer haritalara göre daha kolaydır. Karakin geldikten sonra tabi ki birkaç yenilik daha oldu. G36C ve MP5K gibi silahlar da haritaya eklendi sağlık kiti ilk yardım malzemeleri de aynı zamanda toplanabilecek şekilde arttırım sağlandı, Uzun namlulu nişancı tüfeklerde çoğaldı.

Bazı bölgelerde renk efektleri yenilendi. Bitti mi tabi ki de hayır bombalarda her yere kurulabilen düzenekli bombalarda var . Evet arkadaşlar oynayacak oyuncuların Karakin hakkında alabileceği bilgiler bunlarla kalmamak üzere dahası var ama diğer makalelerimizde paylaşacağımız hususunu bilmelerini isteriz yeni haritada keyifli zaman geçirmenizi dileriz keşfettikçe daha güzel olacağından emin olabilir siniz.