epincafe.com

PUBG Mobile Klan Sistemi

PUBG Mobile Klan Sistemi
Pubg oyununda güncelleme sonrasında aktif hale gelen klan sistemi, kullanıcıların sürekli olarak kullandığı sistemler arasında bulunuyor. Hatta oyunda var olan ekip düzeninin iyileştirilmiş şekli olarak da yorumlamak mümkün.

Pubg oyununda güncelleme sonrasında aktif hale gelen klan sistemi, kullanıcıların sürekli olarak kullandığı sistemler arasında bulunuyor. Hatta oyunda var olan ekip düzeninin iyileştirilmiş şekli olarak da yorumlamak mümkün.

Pubg klan sisteminin bar olması, oyunun daha eğlenceli olmasını sağlamıştır. Oyuncuların bir arada ödül almasında önemli bir etkiye sahip olan takım düzeni şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Pubg oyunundaki klanlar avatarlar ve simgelerle birlikte daha özel hale getirilebilir. Yani her oyuncu bulunduğu klana özel simgeler kullanabilmektedir.

Oyuncunun oyundaki seviyesinin yükselmesiyle birlikte takımdaki üye sayısı da artırılabilir. Klan içinde oyuncu olabilme imkanınız seviyenizle bağlantılıdır.

PUBG Mobile Klan Yöneticiliği

Pubg klan sisteminde de düzen varlığı söz konusudur. Bu sistem içindeki ekipte de bir yönetici vardır. Aslında klan bünyesinde bir ana yöneticisi seçiminin yapılması gerekir. Ana yöneticinin dışında yardımcı yöneticilerde vardır. Yardımcı yöneticilerin belirlenmesi de yine seçimle birlikte olur. Yani bir klan açtığınızda klanın sahibi siz olmanızdan dolayı yönetici otomatik olarak siz olursunuz ve istediğiniz zaman kendi yöneticinizi kendiniz seçebilirsiniz. Yardımcı yönetici seçilmesindeki amaç siz olmadığınız da klanla ilgilenmenize yardımcı olmaktır. Eğer yardımcı eklemek istemiyorsanız bu görevi yalnızca sizin yapmanız gerekiyor

PUBG Mobile Klan Görevleri

Oyunda bir klan kurarsanız ya da var olan bir klana katılırsanız bu durumda size farklı görevler verilir ve bu görevler her klan için düzenli olarak devam eder. Görevler eğitimler gibi farklı şekillerde sunulmaktadır. Bu eğitim ve görevlerin başarılı bir şekilde tamamlanması sizin de seviyenizin yükselmesine imkan tanımış olacaktır. Kısacası klanın büyümesi size verilen görevleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmenizle mümkün olacaktır.

Pubg oyununda seviye yükseltilebilmesi çok önemlidir. Bu sayede sizin karakterinizin güçlü olmasına değil aynı zamanda oyundan aldığınız heyecan ve keyfinde daha fazla olmasına imkan tanımış olacaktır.

Klan görevleri sayesinde yeni maceralara atılmanın oyuncu üzerinde önemli bir etkisi vardır. Oyunda kazandığınız puanları isteğinize bağlı olarak özel hediyeler içinde kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.