epincafe.com

PUBG MOBİLE KLASİK DÖNEMDEN ZORLU DÖNEME GEÇİŞ YAPIYOR

PUBG MOBİLE KLASİK DÖNEMDEN ZORLU DÖNEME GEÇİŞ YAPIYOR
Klasik dönemden zorlu mod seviyesine yükselmeyi başaran 22 milyon pubg mobile oyuncusunu sırada zor dönemin rekabeti bekliyor

PUBG MOBİLE KLASİK DÖNEMDEN ZORLU DÖNEME GEÇİŞ YAPIYOR

                Dünya çapında ilgi ile karşılanan oyun dünyasına giriş yaptığından beri adından devamlı söz ettiren pubg mobile oyunu oldukça fazla oyuncu kitlesine sahip olmayı başardı. Klasik modu sayesinde her neslin oyun tarzına uygun olmasından ötürü kişilerin ilk tercihi olmayı başaran pubg mobile oyunu yeni dönemde geliştirilen güncellemeler sonu zorlu mod seviyesine yükseldi. Eğlence kategorisinde aranılan bir oyunun geleceği olarak pubg mobile ciddi anlamda özellikle son dönemdeki pandemi olayından sonra oyuncu yüzdesi kat ve kat artmış bir oyundur.

                Klasik Mod

                App Store ve Google play üzerinden indirebileceğiniz pubg mobile oyunu klasik modu ile oynandığı dönem içinde bir hayli sevildi. Pubg mobile oyuncuları üyelerinden gelen yoğun talep üzerine zorlu mod seviyesine geçiş yapacak. Oyunun daha gerçekçi daha rekabetli olması açısından zorlu mod seviyesi daha çok rağbet görecek. Yeni silah çeşitliliği manuel oyun yapısı zorlu mod seviyesi çok etkili olacağa benziyor.

                Zorlu Mod

                Pubg mobile oyununda başta yeni airdrop silahı DBS silahı oldukça etkili bir şekilde oyun hafızasına sunulmuş durumdadır. Kısa mesafe kullanımında yüksek derecede hasar veren silah türü olan airdrop çift namlulu pompalı bir tüfek türüdür. Şarjör başına 2 kurşun atan 12 fişekli mühimmattan en az 14 tane taşıyabiliyor. Ayrıca red dot aksesuarı 2x ve 6x dürbünlerle kullanılmaktadır. Silah arkadaşları özelliği sayesinde çaylak ve tecrübeli olarak karakterleri inceleyebilirsiniz. Böylece kimin kazanıp kimin kaybedeceğini de anlayarak güç kazanma yolunda ilerlersiniz. Son olarak tekrar edilen ölüm sahneleri, çok amaçlı işretlerin oluşu, renk körü modu ve silah değişimleri yeni güncelleme de sunulacak özelliklerin başında geliyor.

                Yeni Dönemde Pubg Mobile

                2 gether we play ile 2. Yıl dönümünü kutlayan pubg mobile yazılımcıları yeni döneminde daha fazla oyuncuya sahip olacağını düşünüyor. Royale Pass sezonu beraberinde birçok ödül ve hediye dağıtacak. Harita eşliğinde oynanan pubg mobile oyununda rekabet tarzlı oyun sunumu daha da yoğunlaşmış olacağından interaktif oyunlar yeni sezona damga vuracak.