epincafe.com

PUBG MOBİLE LİTE İLE GELEN YENİ OYUN MODU

PUBG MOBİLE LİTE İLE GELEN YENİ OYUN MODU
Pubg Mobile 0.14.1 güncellemesi sayesinde çıkış yapacak yeni harita ve yepyeni özelliklerinin oyun severlere sunulması ile yeni oyun tarzı ile tanışmaya hazır olun.

PUBG MOBİLE LİTE GÜNCELLEMESİ İLE GELEN YENİ HARİTA

                2020 yılında büyük çıkış yakalamayı başaran pubg mobile oyunu oluşan karantina dönemine rağmen çok yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kaldı. Yaşanan pandemi olayları sonrasında daha fazla oyuncu sayısına ulaşan pubg mobile oyuncularına her geçen gün yeni güncellemeler sunuyor. Eklenen yeni harita sayesinde pubg mobile güncellemesi ile oyuncular oyunun yeni bölümünden daha fazla zevk alır hale geldi.

                Pubg Mobile Lite 0.14.1 Güncellemesi

                Golden woods eklenmesi ile birlikte pubg mobile lite güncellemesi battle royal fenomeni oldukça hafif ve hızlı olması ile büyük ses getirecek. Yeni mücadelelerin başlangıcı olan bu harita sayesinde pubg mobile oldukça zevkli hale getirilmiş oldu. Rekabetçi savaşçılığı öne çıkaran bu bölümde çalılar, araziler ve yağmalamak amaçlı dar ve küçük şekilde bulunan kasabalar yer alıyor.

                Güncelleme ile Gelen Yenilikler

                Yeni hediyelerin daha bol sergilendiği bu bölümde yeni seviye ve yeni sezona uygun gelişmeler başta yer alacak. Oyuncuların teste tabi tutulmasını ön gören başarı sisteminde görevler menüsünde yepyeni mücadeleler yer alacak. Her oyuncu kazandığı ve elde ettiği başarılar sonucu tecrübelerine yakışır şekilde seviyelere ulaşmış olacak. Ayrıca RGP-7 tekniği ile yeni savaş modu yer almış olacak. Hafif makineli tüfekleri kullanmak ise bu bölümde kullanılması mümkün olacak. 4 tekerlekli pubg aracı da kullanılan durumda olacak. Play Store aracılığı ile indirebileceğiniz bu oyun telefon ve bilgisayarların vazgeçilmezi olacak.

                Karantina Döneminde Başlangıç

                Pubg mobile lite güncellemesi ve yeni oyun modu 1 Ekim tarihinde girmiş olacağı bilinmektedir. Geleceğe dönük bir oyun olması nedeniyle düzenli bir şekilde oynanabilen bu oyun gençlerden sonra yetişkin bireylerinde oynadığı bir oyun haline geldi. Özellikle karantina dönemlerinde eve kapanan insanların değişik ve serüvenli bir oyun arayışına cevap niteliğinde geliştirilen bu oyun oldukça fazla oyuncu sayısına sahipti. Gelecek dönemde ise bu durum çok daha fazlalaşacak olup, her bireyin oynadığı bir oyun haline gelecek. Siz de bu oyunun yeni modu ile başlangıç yaparak hayatınızda değeri olacak anlam ifade eden bir oyun ile tanışmaya hazır mısınız?