epincafe.com

PUBG MOBİLE LOOT TAKTİKLERİ

PUBG MOBİLE LOOT TAKTİKLERİ
PUBG MOBİLE LOOT TAKTİKLERİ

PUBG MOBİLE LOOT TAKTİKLERİ

PUBG Mobile Loot

Oyunun içindeki işine yarayacak ganimetleri yani oyun bölgesinde toplayacağınız silah sağlık kiti vs. gibi envanterlerin yerlerini diğer oyunculara göre çok çabuk bulmaya yarayan bir işlemdir. Ayrıca PUBG oyununda daha geliştirilmiş ve diğer oyunculara göre daha avantajlı olmanızı ve daha fazla kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir. Oyun içerisindeki haritalarda 4.700 adedi askeri içerikli olmasıyla birlikte toplamda 24.060 adet loot bulunmaktadır. Oyuna başlarken bu taktiklerden birini seçmek daha iyi bir yere inmenizi sağlamaktadır. Burada belirtiğimiz oyuna başlarken bu taktikleri kullanmak gerçekten gerçekten avantajınız açısından çok büyük bir imkan sağlayabilir. İneceğiniz bölge oyuncu bakımından az olması da loot bakımından yine avantaj kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Bu da loot için yine bir taktik olarak bilinebilir. Bazı haritalarda oyun içindeki bütün arabaların ve karşı takım oyuncularının da genellikle ne tarafa indiğini gösteren belirli işaretlerden de yararlanarak kendinize bölge seçebilirsiniz. Lootların çok olduğu yerlerin genellikle haritadaki kırmızı bölgelerin yoğun olduğu yerlerden anlayabilirsiniz. Ama tavsiyemiz daha çok herkes tarafından bilinmeyen ve inilmeyen bir yer olması sizin açınızdan daha çok avantajlı olabilir. Haritada bildiğiniz üzere en çok rağbet gören yerlerden biri olan Pochinki bölgesine inmeniz avantajınız açısından pek de sağlıklı olmayacaktır dediğimiz gibi az oyuncuların olduğu bölgelere inmeniz çok daha avantajlıdır. Mesela daha az rağbet gören yerlerden biri olan Novorepnoye bölgesine inmeniz bu avantaja katkı sağlayacak bölgelerden biridir.

Birde Military Base bölgesinde aradğınız en etkili silahları içinde bulunduran ve gücünüze güç katacak loot ihtiyacınızı karşılamak için önemli yerlerden biridir. Hem aradığınızı bulmak hem de zorlanmadan ilerleyebilmeniz için kalabalık yerlerden bölgelerden gitmektense bu tarz yerlerin tercih etmeniz uygundur. Daha farklı loot bölgeleri de var tabi ki bunlardan biri de Prison bölgesidir Loot için en iyi bölgelerden biri bu bölgeye az oyuncu atladığından dolayı rahatça savaşıp güçlü silahlarla daha az risksiz bir şekilde oyunun taktiklerini daha iyi uygulayabileciğiniz gayette mümkündür. PUBG oyununda ne kadar loot sahibi olursanız ne kadar iyi taktik uygularsanız istediğiniz seviyelere gelmek çok basit olacak sizin için daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.