epincafe.com

PUBG Mobile M11 Royal Crossocer

PUBG Mobile M11 Royal Crossocer
Pubg piyasaya sürüldüğü günden bu zamana kadar sürekli bir ilerleme kat etmiş ve her sezon yeni güncellemelerle kendini geliştirmeye de devam etmiştir. Yeni oyun olan Royal Crossocer bu ay sonunda piyasaya giriyor.

Oyun dünyasının en popüleri olarak bilinen Pubg, yeni bir sezon ile oyuncularının karşılarına çıkıyor. Pubg M10 bilindiği üzere 19 Mayıs’ta sona ermişti ve pek çok ödül ve Micro Battle savaş temasıyla Silvans X-Suit ile ilgi gören sezon sona erdikten sonra artık M11 iki ay boyunca sizinle olacak.

Muhteşem oyunların bulunduğu sezonda kullanıcı deneyimi açısından farklı deneyimlerde sunulmuştu. Pubg piyasaya sürüldüğü günden bu zamana kadar sürekli bir ilerleme kat etmiş ve her sezon yeni güncellemelerle kendini geliştirmeye de devam etmiştir. Yeni oyun olan Royal Crossocer bu ay sonunda piyasaya giriyor.

Aşağıda yeni sezonla birlikte oyun içinde gelen yenilikler neler ve hangi ödüller verilecek isterseniz bir inceleyelim.

Royale Pass’i 10. ayda satın alan oyuncular ödül görevlerinin kilidini açmalarına izin vermek için bir EZ lisans kartı alacak. Bu sezon ile gelen ödüller ise şu şekilde sıralanıyor;

Ultimate Trendsetter kıyafeti ve Electrotech Scar-L görünümü,

Nihai Trend belirleyici kask görünümü,

M11 temalı ifade,

Pembe pileli molotof serisi,

UFO temalı bir süs,

Kızıl amblem düzlem görünümü,

Fruit Feast UZI kostümü (ücretsiz olarak),

M16A4 Efsanevi görünüm ile birlikte yeşil temalı kask görünümü,

UM45 silah görünümü,

Saflık Savunucusu kıyafeti

Yukarıda sıralamış olduğumuz ödüllerin hepsi ana ödül şeklinde verilecek. Oyun içinde ise ücretli ya da ücretsiz RP bileşenlerinin bulunduğu ödüllerde var. Bu sayede her kullanıcı bu öğeleri kendi rozetlerinin de yanında görebiliyor.

M11’de Elite Pass 360 UC iken Elite Pass Plus paketi 960 UC olarak belirlendi.

Tercihinize göre bu UC’leri vererek istediğiniz paketi satın alabilirsiniz.

Oyunda en yüksek rütbeye ulaşarak 600 UC kazanın ve onları bir sonraki sezonda Pass yükseltmek için kullanın.

Elite Royale Pass ödülleri 40.000 UC değerinde sizleri bekliyor! Ücretsiz Pass’te görevlerden RP puanları, öğeler ve sandıklar alarak rütbe atlayabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.