epincafe.com

PUBG Mobile M15 Royale Pass Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile M15 Royale Pass Ne Zaman Gelecek?
PUBG Mobile M15 Royale Pass Ne Zaman Gelecek?

Pek çok oyuncusu bulunan PUBG oyununda M14 Royale Pass sezonunun sonuna yaklaşılıyor olması PUBG Mobile M15 ne zaman gelecek sorusunu gündeme getirmektedir. Yeni sezon olarak adlandırılan M15 sezonu ne zaman gelecek ve bu sezonda oyuncular ne gibi ödüller kazanacak, oyun hakkında en merak edilen konuların arasında bulunmaktadır.

PUBG Mobile M15 Royale Pass’ın Çıkış Tarihi Nedir?

Günümüzde en sık oynanmakta olan mobil oyunların arasında PUBG gelmektedir. Şimdilerde oyuncular M14 sezonunu oynuyor olsa da, bu sezonun kısa süre içerisinde sona ereceği bilinmektedir. Oynanmakta olan sezonun sona erecek olması ise, yeni sezonun ne zaman çıkacağı ve ne gibi özelliklere sahip olacağı gibi konularda merak duyulmasına neden olmaktadır.

Oynanmakta olan M14 sezonundan sonra gelecek olan sezona M15 Royale Pass adının verildiği bilinmektedir. Mevcut olarak oynanmakta olan M14 sezonunun ise 19 Eylül tarihinde son bulacağı bilinmektedir. 19 Eylül’de M14 sezonunun sona ermesinin ardından, 20 Eylül 2022 tarihinde ise M15 Royale Pass sezonunun oyunculara sunulacağı bilinmektedir. Razzle Dazzle temasında modelleneceği bilinen M15 Royale Pass sezonunda oyuncuların kazanabilecekleri çeşitli ödüller bulunmaktadır.

Groovy Pack Set, Magical Night Kaskı, Cute Clown Finish Uçak, Midas Fortune Efsanevi İfade gibi pek çok ödülün, M15 Royale Pass sezonunda oyuncuların kazanabilecekleri ödüllerin arasında olduğu bilinmektedir. Ayrıca dans ifadesi, peri masalı korkuluğu, fortune seti ve clairvoyant fox seti de ödüller arasında bulunmaktadır.