epincafe.com

Pubg Mobile Nasıl İndirilir?

Pubg Mobile Nasıl İndirilir?
Pubg çok oyunculu bir oyun ve ister tek başınıza oynayabiliyorsunuz isterseniz arkadaşlarınızla. Kadın erkek genç yaşlı demeden herkesin oynadığı bu oyunun nasıl indirildiği ise aşağıdaki gibidir.

Sürekli yeni çıkan oyunlar ve her dönem meşhur olan farklı oyunlar derken artık kitleler gün içinde sürekli oyun oynuyor ve sevdikleri oyun içinde saatlerini geçiriyor. Pubg ise yeni olmamasına karşın milyonlarca oyuncunun severek oynadığı popüler oyunlar arasında bulunuyor. Bugün çevrenizde kime sorarsanız sorun oyundan haberdar olmayanın yok olduğu gibi bu oyunu oynayanların sayısının da oldukça fazla olduğunu göreceksiniz.

Hal böyle olunca Pubg oyununun nasıl bir oyun olduğunu merak edenlerde var. Oynamak isteyen cep telefonuna ya da bilgisayara nasıl indireceklerini merak ediyorlar. Bizde bu makalemizde Pubg mobile nasıl indirilir? Bu konu hakkında açıklamalar yapalım istedik.

PubG Nedir?

Oyun dünyasına damgasını vurmuş olan Pubg, popülerliğini macera ve aksiyon severlere borçlu. Oyuna başlarken bir uçağın içinde toplanan oyuncular belirlenmiş olan noktadan paraşütle atlıyorlar. Atladıkları adadaki imkanlar doğrultusunda hayatta kalmaları gerekiyor. Bunun içinde diğer oyuncuları bularak onları yok etmeye çalışıyor. Eğer bunu yapamazlarsa o zaman o oyuncular bu sizi yok ediyor.

Pubg çok oyunculu bir oyun ve ister tek başınıza oynayabiliyorsunuz isterseniz arkadaşlarınızla. Kadın erkek genç yaşlı demeden herkesin oynadığı bu oyunun nasıl indirildiği ise aşağıdaki gibidir.

PubG Mobile Nasıl İndirilir?

Pubg eğer ki android cep telefonunuza indirmek istiyorsanız bunun için Google Play Store’yi ziyaret etmeniz gerekiyor. Burada oyunun indirme simgesini bulabilirsiniz. İndir dedikten sonra doğrudan cep telefonunuza indirilecektir. Oyun android cihazlar için 674 MB büyüklüğünde yani tahmin ettiğiniz gibi çok fazla yer tutmuyor.

iOS cep telefonları için ise aynı şekilde App Store’ye girmeniz gerekiyor. Buradan oyunu indirerek cep telefonunuza kurulum işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Son olarak ise oyunu bilgisayarlarına indirmek isteyenlerin izlemesi gereken yol şu şekilde oluyor.

Önce Tencent Emülatör programını kuracağınız yeri seçin.

Sonra indirdiğiniz dosyaya tıklayarak kuruluma geçin.

Kurulum bittikten sonra mobil uygulama değil, emülatör kurulmuş olur.

Emülatör simgesine tıkladığınızda bir pencere açılır ve otomatik olarak yüklenmeye başlar.

Dil, çözünürlük ayarları, ekran kartı ve işlemci ayarları da emülatör üzerinden yapılabilmektedir.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.