epincafe.com

PUBG MOBİLE OYUNUNDA RAMAZANA ÖZEL ŞANS ÇARKI

PUBG MOBİLE OYUNUNDA RAMAZANA ÖZEL ŞANS ÇARKI
Ramazana özel orta doğu tasarımları, mücevherlerle donatılmış giysiler ve savaş çehresini değiştiren yeni akım karşınızda olacak

PUBG MOBİLE RAMAZAN GÜNCELLEMESİ

                Pubg Mobile oyunu Türkiye çapında çok fazla oyuncunun oynaması ve küresel çapta yaşanan pandemi sorunu yüzünden evinden çıkamayan oyun severleri için yeni tasarlanmış kıyafetler öne sürmeye başladı. Ramazan ayına özel yaşanan bu güncelleme ilk andan itibaren övgüyle karşılanmış durumda ilerledi. Oyunun hayran kitlesine özel 1 ay boyunca kazandıkları ödüller ve eşyalar oldukça cezbedici olacak niteliktedir.

                Ramazan Ayında Pubg Mobile Zamanı

                Müslümanların ayı olarak bilinen ramazan ayın 2020 yılı içinde başlayan ve henüz bitmemiş covid-19 nedeniyle insanların evinde zaman geçirmesini sağlamış düzende ilerliyor. Geçirilen boş vakitleri doldurma amaçlı pubg mobile oyunundan zevk alan oyunculara bir değişiklik daha gelip ramazana özel 1 ay boyunca çıkarılan görevleri tamamlayan oyunculara hediyeler dağıtılıyor. Bu sayede oyuncuların gözdesi olan pubg mobile oyunu bir kez sevilmeyi başarmış oluyor. Ramazan kutusuna özel kıyafetler ve görünümler eklenen bu güncelleme de bu ay oldukça renkli oyun tarzı ile baş başa kalacaksınız. Uygun giysi ve aksesuarların bolca sunuluyor oluşu ramazana özel olup savaş ortamını değiştirecek kıyafet ve görsel eşyalar ilginizi çekecek nitelikte olacak.

                Ramazana Özel Şans Çarkı

                Pubg mobile oyuncuları için yenilenen güncellemede ramazana özel şans çarkı bulunup döndürüldüğünde eşya, aksesuar, giysi ve diğer ödülleri veriyor. Oyuncular için yeni tasarlanan bu durum ilgi çekici olup dört bir yandan dünya çapında adından söz ettirmeye devam eden Pubg Mobile oyun kurucusu için gurur verici tablo ortaya çıkıyor.

                Geleneksel Orta Doğu Tasarımları

                Savaş oyunlarından olmasına rağmen ramazan ayında Müslüman âlemini yansıtan objelerin, kıyafetlerin, aksesuarların ve eşyaların bolca gösterime sunulduğu Pubg Mobile oyununda zamanınız oldukça eğlenceli geçecektir. 1 ay boyunca çıkan görevlerin tamamını yapan oyuncular muhteşem ödüllerle karşılayacak olup bu ayın bereketini oyundan da fark edebilecek. Mücevherlerle donatılmış elbiseleri kuşanan oyuncular için resmen yeni bir dönem başlamış durumdadır. Oyuncuların ilgisini çekecek bu kıyafetlere her oyuncu sahip olmaya çalışacağı için görevler hızla yerine getirilecektir. Son dönemde tahtını elden bırakmayan Pubg Mobile ramazan ayında da adından sık sık bahsettireceğe benziyor.