epincafe.com

PUBG MOBİLE RANK (RÜTBE) SİSTEMİ

PUBG MOBİLE RANK (RÜTBE) SİSTEMİ
PUBG MOBİLE RANK (RÜTBE) SİSTEMİ

PUBG MOBİLE RANK (RÜTBE) SİSTEMİ PUBG

Mobile oyununda talep artışı oyun başladığından bu yana çok fazla kitleye ulaştı. Oyun içinde tabi ki normal hayattaki gibi tecrübe kazandıkça kademe atlamak gibi bir sistem var bunun adı rank sistemi yani rütbe ile yükselmek anlamına geliyor. Bu rütbeler şuan 8 farklı aşamadan oluşuyor.

PUBG oyununda rütbe sistemi hem oyuncuların şevki heyecanı daha fazla artması ve dolu dolu bir mücadele etmesini sağlamaktadır. Tabi bu aşamalarda rütbe alındıkça level atladıkça oyun git gide daha engellerle dolu zor yollardan geçecek.

PUBG Mobile Rütbe Sistemi PUBG Mobile oyununda zorlu mücadeleler vererek seviyelerini en zirveye taşımaya olanak sağlayan bir sistemdir. Rütbeni arttırmak her oyunu başarıyla sonuçlandırmak için en iyi performansı sağlamak zorundasın. Oyuncular her oyunun bitiminde sergilediği performansa ve oyundaki seviyesine göre bi kademe puan kazanmış olur. Her yıl düzenlenen bu puan ve sıralamaya göre rütbene ve seviyene göre eşdeğer bir ödül verilir.

PUBG Mobile Rank Sistemi Puanları Bronz: 1200-1699 Gümüş: 1700 – 2199 Altın: 2200- 2699 Platin: 2700-3199 Elmas: 3200-3699 Taç: 3700-4199 As: İlk 500 oyuncu As rütbesine ulaşacak (Günlük 00:00'da sıralama sıfırlanıyor) Fatih: İlk 500 oyuncu Fatih rütbesine ulaşacak (Günlük 00:00'da sıralama sıfırlanıyor) Kademe koruması toplam puanınızın mevcut kademenizin en alt seviyesine kadar inmesi durumunda devreye giren korumadır. Bunun sonucunda toplam puanınız bulunduğunuz kademeye tekrar atlamanız için gereken en düşüş seviyeye indirilir. Eğer korumanız yoksa bir alt rütbeye düşersiniz. Her rütbede 5.kademeye ulaşıldığında 3 kademe koruması devreye girer. Her 4.kademe ve 1. kademe arasında koruma elde edilir. Fatih ve As kademelerinde 3 kademe korumasına sahip olursunuz. Rütbe süreleri oynadığınız sezon süresi boyunca geçerlidir. Gelecek sezon başlayacağınız rütbe, oynamış olduğunuz sezon sonundaki rütbenize göre verilir. Ancak aynı rütbe ile başlamak gibi bir durum olmuyor. Sezonların kendi içlerinde, rütbeler için görevleri bulunmakta. Ulaşılan rütbelere göre oyunculara hem o andan itibaren kullanmaları için olan hem de sezon bitiminde oyunculara ekstra içerik olarak alabilecekleri Rütbe sandıkları olarak hediyeler verilmektedir. Bu şekilde tanımlamış olduk.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.

ETİKETLER: PUBG MOBİLE RANK