epincafe.com

PUBG MOBİLE SİLAHLAR HAKKINDA BİLGİLER

PUBG MOBİLE SİLAHLAR HAKKINDA BİLGİLER
PUBG MOBİLE SİLAHLAR HAKKINDA BİLGİLER

PUBG Mobile oyununda sahip olduğunuz silahlar ile rakiplerinizle mücadele etmek için silahlarınızın yeterli seviyeden daha fazla üstünlük sağlamanız kullandığınız envanterleri doğru kullanmanız ve farklı ekipmanlarla kullanmanız avantajınız bakımından size faydalı olacaktır.

Bazı silahlar hakkında bilgiler sunmak için sizin faydalanabilmeniz için aşağıdaki bilgilere gözatabilirsiniz..

Tabancalar P92 Silahı: PUBG oyununa ilk başlayanlar için özellikle başlangıçta kullanabilmeleri için ve kısa mesafeli vuruşmalarda tercih edebilirsiniz. 9mm çapında 29 adet mermi koyabileceğiniz bir silahtır.

R1895 Silahı: AKM GROZA KAR98K gibi silahlarla aynı cephaneye sahip çok eski ama işlevi bakımdan güzel bir silahtır. Bu işlevli silahın kullanımı sırasında rahatlıkla mermi bulma ve hızlı yükleme yapabilirsiniz. 7.62 çapında mermiye sahip 15 adet mermi yükleyebilirsiniz.

Hafif Makinalı tüfekler M249 Tüfeği : Seri ve oldukça hızlı yenileme yapılabilen bir tüfektir. Yalnızca Sight uzantısını kabul eder. 5.56mm çapında mermidir ve 100 adet şarjör kapasitesine sahiptir.

DP-28 Tüfeği: Diğer hafif makinalı olan M249 Tüfeğine göre ateşleme gücü daha yavaş olan ve geri tepmesi kuvvetli olan bir tüfektir. 7.62mm çapında ve 47 mermi doldurma özelliği vardır.

Makinalı Tüfekler UZI : Çok seri atabilen hızlı atış gücüne sahip kullanımı yakın mesafelerde kullanılabilinecek bir silahtır. Ateşleme hızı üst seviyede olan ve hızlı cephane değiştirilebilen bir silahtır. 9mm çapında 25 adet mermi alabilen bir silahtır.

UMP9: Yakın mesafede kullanabileceğiniz en iyi makinalı tüfektir. Az seviyede geri tepme özelliği olan birçok PUBG Mobile oyuncusunun kullandığı bir silahtır.Oyun içinde oynarken binaları yağmalayarak bu tabancayı kolaylıkla bulabilirsiniz. 9 mm çapında ve 30 adet mermi alabilen bir silahtır.

Saldırı Tüfekleri GROZA : Çok fazla güce sahip yüksek ateş ve seri atış yapabilen bir silahtır.Düşük tepme seviyesinde olduğu da doğrudur.Şarjör değiştirme özelliği yavaş olan seri bir savaşta mermi değiştirirken ölmenize sebep olabilecek avantajı düşük bir silahtır. 7.62mm çapında 30 adet mermi alabilen bir silahtır.

AKM: Oyun içinde sürekli kullanabileceğiniz yakın mesafe uzak mesafe çatışmalarında işinizi görebilecek bir silahtır. Çok seri ve güçlü geri tepmesi yok denebilecek kadar hissettirmeyen kontrol edilebilir bir silahtır. 7.62 mm çapında 30 adet mermi alabilen bir saldırı tüfeğidir.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.