epincafe.com

PUBG Mobile Ücretsiz Skin Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Ücretsiz Skin Nasıl Alınır?
Pubg UC ile birçok oyuncu oyun içinde kullanabileceği işe yarar eşyaları satın alabiliyor.

Pubg UC ile birçok oyuncu oyun içinde kullanabileceği işe yarar eşyaları satın alabiliyor. Silahlar ve kask kaplamalarının yanı sıra oyun içi kozmetik ürünlerde yine UC ile alınan eşyalar arasında bulunuyor. Pubg Uc oyun içinde kullanılan bir para birimi olsa da bu para birimini gerçek para kullanarak satın alabiliyorsunuz.

PUBG Mobile Ücretsiz Skin Nasıl Alınır?

Pubg mobile skin’i ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Google tarafından geliştirilmiş olan ve kullanıcıların uygulama üzerinden anket sorularını yanıtlama sistemine giriş yaparak krediler kazanabiliyorsunuz. Google Opinion Rewards uygulaması sayesinde kazanmış olduğunuz bu kredileri kullanarak Uc alabiliyorsunuz. Bu da herhangi bir şekilde gerçek para harcamadan ücretsiz olarak Uc kazanmanıza imkan sağlamış oluyor.

Google Opinion Rewards uygulamasını kullanarak kazanç sağlamak yalnızca Pubg mobile oyunu için yapılmıyor. Sistemi kullanarak başka uygulamalar içinde yine kredi kazanabiliyor ve kazandığınız bu kredinizi uygulama içinde kazanca dönüştürebiliyorsunuz.

Google Opinion Rewards uygulaması Google’nin geliştirmiş olduğu ödüllü anketler uygulaması olarak da değerlendirmek gerekir. Bu anket uygulamasına aşağıdaki adresten erişebilir ve para kazanmaya da başlayabilirsiniz.

[appbox googleplay com.google.android.apps.paidtasks]

Uygulamayı ilk kez kullanacaksanız o zaman Google size birkaç anket için ödül sunmayabiliyor. Ancak sonraki anketlerde ödül kazanacağınız için kısa süre içinde ödül kazanmaya başlayacağınızı unutmamanız gerekir.

Anketlerden Nasıl Haberdar Olursunuz?

Google Opinion Rewards kullanıcılarını bildirimlerle uyarıyor. Kullanıcılar kendileri için uygun olan bir anketle karşılaştıklarında uygulama tarafından bildirim gönderiliyor ve kullanıcılar gelen bildirim doğrultusunda ankete girerek hemen yanıtları verip kazançları elde edebiliyorlar.

Google Opinion Rewards uygulamasındaki anketler çeşitlilik gösteriyor. Bunun için uygulama üzerinden farklı anketler düzenlenebiliyor. Google Surveys kullanıcılarının hazırlamış olduğu anketler gerek fikir yorumları, gerek ürün ve otel gerekse satıcı değerlendirmeleri şeklinde olabiliyor.

Kazandığınız kredileri yükleyebilmeniz için telefonunuzdan Pubg mobile başlatmanız ve oyundaki Uc satın alma bölümüne gitmeniz gerekiyor. Oyun bakiyesi için UC satın alabilirsiniz. Burada, ödeme yönteminiz olarak Google Play Bakiyesini seçmeniz gerekiyor.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.

ETİKETLER: pubg mobile skin