epincafe.com

PUBG Sistem Gereksinimleri Nedir?

PUBG Sistem Gereksinimleri Nedir?
Aşağıda Pubg oynayabilmek için ihtiyacınız olan sistem gereksinimleri belirtilmiştir. Eğer bilgisayarınız bu sistem gereksinimlerini destekliyorsa bu durumda oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Tüm zamanların en güzel, heyecan verici oyunları arasında yer alan Pubg, çok oyunculu online bir oyun. Güncellemeler sonrasında bugünkü halini almış olan oyunda başarı elde edilmek isteniyorsa öncelikli olarak karakterin güçlü hale getirilmesi gerekir. Bu da satın alınacak olan Pubg mobile Uc ile yapılabilir.

Pubg mobile Uc satın alma işlemi internet sitemiz üzerinden kredi kartı ile yapılabilir. Uc satın alma öncesinde bilgisayarınız üzerinden Pubg oynayabilmeniz için hangi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacağınızı da bilmeniz çok önemlidir.

PUBG sistem gereksinimleri

Aşağıda Pubg oynayabilmek için ihtiyacınız olan sistem gereksinimleri belirtilmiştir. Eğer bilgisayarınız bu sistem gereksinimlerini destekliyorsa bu durumda oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunda hızlı hareket edebilmek ve takılmadan devam edebilmek için aşağıdaki gereksinimler yeterli olacaktır. Ancak daha güçlü bir bilgisayara sahip olmanız daha farklı oyunları oynarken de işinizi kolaylaştıracaktır.

Minimum Gereksinimler

İşletim sistemi: 64 bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2 GB / AMD Radeon R7 370 2 GB

DirectX: DirectX 11

Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600

Bellek: 16 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB / AMD Radeon RX 580 4 GB

DirectX: DirectX 11

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Yukarıda belirtmiş olduğumuz sistem gereksinimleri Pubg resmi internet sitesinden alınmış olduğunda kesin çözüm olacaktır.

Sıradan Bir Pubg Bilgisayarı Ne Kadara Mal Olur?

Artan dolar kuru bilgisayar fiyatlarını artık çok yukarılara taşımıştır. Bundan 6 ay önceki fiyatları görmek mümkün değil, ancak normal standartlarda düşünecek olursak Pubg oynayabilmeniz için toparlamanız gereken bilgisayarın maliyeti aşağı yukarı 7 bin 500 TL’yi bulacaktır.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.