epincafe.com

Pubg UC Satın Alma ve İade Nasıl Yapılır?

Pubg UC Satın Alma ve İade Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile UC, oyun içinde kullanılan para birimidir. Bu para birimini kredi kartınızı kullanarak veya farklı ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabiliyorsunuz

Milyonlarca oyuncunun oynadığı ve son dönemlerde popülerliğini her geçen gün daha fazla artıran Pubg, çevrimiçi oyun seçenekleri arasında yer alır. Oyunun genel mantığına baktığımızda bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ancak oyunu diğer rakiplerine göre sınırsız yapan özelliği arkadaşlarınızla aynı platform içinde oynayabiliyor olmanızdır.

Bilindiği üzere çevrim içi oyunların büyük bir bölümü kendi içinde üretilmiş olan paralarla alışveriş yapılmasına izin veriyor. Kendi marketini oluşturmuş olan oyunlar bu paraları ya da market içinden herhangi bir envanteri hızlı bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Pubg oyunu da bu alışverişi sağlayabilmek adına UC şeklinde bir para geliştirmiş.

Pubg UC oyunun doğrudan kendisinden satın alınabileceği gibi oyun satışı yapan e-ticaret siteleri üzerinden de alınabilir. Pubg Uc satın almak istediğinizde sitemizi ziyaret ederek istediğiniz miktarı temin edebilirsiniz.

Pubg Uc’yi internet üzerindeki e-ticaret sitelerinden satın almanın en büyük avantajı daha uygun fiyata alabiliyor olmanızdır. İnternet sitemize girdiğinizde alacağınız miktarın ne kadar olduğunu görebiliyor ve satın alma işlemi sonrasında hemen hesabınıza ekleyebiliyorsunuz.

Pubg İade Alma İşlemi

Eğer oyun satın alma işlemi Steam üzerinden gerçekleşmişse bu durumda yapılacak herhangi bir şey yoktur. Steam üzerinden iade alabilmeniz için aşağıdaki şartları taşıyor olmanız gerekiyor.

• Oyunu satın aldığınız tarihten itibaren en fazla 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

• Oyunu en fazla 2 saat boyunca oynamış olmanız gerekir.

• Aşırı oyun iade geçmişinizin olmaması gerekir.

• Oyunu hangi platform üzerinden almışsanız o platform üzerinden iade talebinde bulunmanız gerekir.

PUBG Mobile UC Nedir? Ne İşe Yarar?

Pubg UC uzun süre boyunca Steam üzerinden satın alınarak oynanmış ancak uzun süren bekleyiş sonrasında da mobil cihazlara girebilmişti. Mobil sürümle tanışmamış olanların merak ettiği pek çok soru işareti halen bulunuyor hatta Pubg mobile UC nedir? Sorusunun yanıtını bekleyenler var.

Bizde PUBG mobile UC nedir? Bu sorunun yanıtını verelim istedik.

PUBG Mobile Uc, oyun içinde kullanılan para birimidir. Bu para birimini kredi kartınızı kullanarak veya farklı ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabiliyorsunuz. UC’yi online mağazalardan ya da Epin sitemizden alabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.

ETİKETLER: pubg uc