epincafe.com

PUBG UC SATIN ALMANIN EN KOLAY YOLU

Pubg mobile uc satın almanın en kolay yolu

PUBG mobile oyununda geçerli olan para birimi UC olarak adlandırılır. UC’ler, oyun içerisinde aksesuar, skin, kıyafet gibi birçok farklı şeyi satın almanıza olanak sağlar. Gerçek para ile oyun içinde kullanılan sanal paraları satın almanız gereklidir. PUBG UC para biriminin bir diğer adı ise PUBG AG şeklindedir. AG para birimine etkinliklere katılarak kazanabilirsiniz. UC para birimini ise mutlaka gerçek para ile satın almanız gereklidir. UC satın almak için farklı yöntemler de bulunur. Satın alacağınız UC’ler ile hazine kutusu, kıyafet, battlepass, paraşüt kaplaması, animasyon, aksesuar, silah kaplaması gibi çok farklı şeyleri satın alabilirsiniz. PUBG UC satın almak için UC ödüllü yarışmalara katılmanız da mümkündür. Eğer Elite Pass alırsanız RoyalePass’e yükselirken de UC hediyesi kazanabilirsiniz.

Şansı Olan PUBG UC Çekilişlerini Deneyebilir

PUBG UC satın almak için para ödemek istemiyorsanız çekilişlere katılım sağlayabilirsiniz. Ancak çekilişlerde şans ve zaman kavramının sizin lehinize olması gereklidir. Genellikle çekilişler size çıkmayacaktır. Bunun yanı sıra yurtdışındaki kişi ve kuruluşların düzenlediği çekilişlere de katılma imkanınız vardır. Çekiliş ile uğraşmak istemeyenler ve oyundaki karakterini hızlı bir şekilde geliştirmek isteyenler Epincafe sayesinde istedikleri kadar UC satın alabiliyor. Mobil platformlarda için sunulan ve Mobile Krafton tarafından hayata geçirilen PUBG Mobile, Battle Royale oyun olmaya devam ediyor. Farklı miktarlardaki mobile UC fiyatlarından bütçenize uygun olanını satın alabilir ve anında yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Üye olarak veya üye olmadan Epincafe üzerinden istediğiniz miktarda UC seçebilir, ardından oyun ID’nizigirip söz konusu UC’lerin hesabınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

PUBG UC’ler İster Kendiniz İster Sevdiklerinize

Epincafe üzerinden saniyeler içerisinde satın alabileceğiniz UC’leri sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Hediye UC kodları ile değer verdiğiniz insanların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. IOS ve Android işletim sistemli telefonlarda oynanabilen PUBG Mobile, görevlerle kazanılamayan gümüş paraların satın alamadıklarını elde etmenize olanak tanır. Oyun içinde kullandığınız eşyalara özel skinler satın almanıza olanak sağlayan UC’ler oyun içerisinde hem iyi hissetmenize hem de motivasyonunuzun artmasına olanak sağlar.

PUBG MOBİLE UC FİYATLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ