epincafe.com

Riot, Gelecek Yıl Fiora, Leona ve Lulu için Yeni bir model için League'in Prestij Puanlarını emekli ediyor, 2021 Prestij kostümü alıyor.

Riot, Gelecek Yıl Fiora, Leona ve Lulu için Yeni bir model için League'in Prestij Puanlarını emekli ediyor, 2021 Prestij kostümü alıyor.

Prestij Mağazası 9 Aralık'ta açılıyor.

League of Legends hayranları yakında Prestige Points'e veda edebilecek.

Ürün yöneticisi Ken Adams , topluluğu bugün Prestij Puanları ve görünümleri hakkında güncelledi ve önümüzdeki birkaç ayın programını özetledi. Oyuncular, 2021'in ortasına kadar cilt satın almak için para birimini kullanabilecekken, Prestij Puanlarının yerini "yeni bir model" alacak. Fiora, Leona ve Lulu, gelecek yılın Prestige kostümlerinin listesini yaptı.

epincafe.com

Adams, "2021'in ortalarında (herhangi bir aksaklık beklenmektedir), Prestij Puanlarını emekliye ayırmayı da içeren nadir ve özel içerikle ilgili kuralları düzene sokuyoruz," dedi. "Puan kazanmak için yılın yarısından daha azı ve 2019 ve 2020'ye kıyasla seçim yapmanın yarısından daha azıyla, Prestij Puanlarının 2021 sürümünü oluşturmanın haksızlık olacağını düşündük."

Bu nedenle Riot, Prestige içeriğinin farklı bir sistem altında yayınlanmaya başlaması için 2020 Prestij Puanlarının kullanımını önümüzdeki yaza kadar uzatacak. Yeni model hakkında pek bir şey sunulmadı, bu yüzden Lig hayranlarının sabırla daha fazla bilgi beklemesi gerekecek.

Bu arada, Prestige Edition Star Guardian Soraka ve teması henüz açıklanmayan Diana Event Prestige kostümü sırasıyla 10.24 ve 10.25 Yamalarında yayınlanacak.

Prestij Mağazası 9 Aralık'ta açılacak ve 28 Ocak'ta kapanacak ve kostümler, simgeler, ifadeler, kapma çantaları, Hextech anahtarları ve Turuncu Öz ile sunulacak. Ardından, Fiora, Leona, Lulu ve 2020 profesyonel oyunda etkisi olan bir diğer kararsız şampiyonun kozmetik ürünleri de dahil olmak üzere 2021 Prestige görünümleri yılın ilk yarısında yayınlanacak. Prestij Mağazası, baharın sonlarında bir kez daha açılacak ve size yeni model tanıtılmadan önce bu puanları harcamanız için son bir şans verecek.

League of Legends RP Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.