epincafe.com

Türk Takımı S2G PUBG Mobile Turnuvasında Dördüncü Oldu

Türk Takımı S2G PUBG Mobile Turnuvasında Dördüncü Oldu
Türk Takımı S2G PUBG Mobile Turnuvasında Dördüncü Oldu

Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen PUBG mobile küresel turnuvasında Türk takımı S2G, dördüncü olma başarısı göstererek toplamda 2,1 milyon TL’lik ödülün de sahibi olmayı başardı. Özellikle takım, gelecek dönemdeki maçlar için de önemli bir başarı grafiği çizdi.

PUBG Mobile Turnuvası Heyecanlı Geçti

Espor alanı her geçen gün büyümeyi sürdürürken mobil oyunlar da bu alandaki yerini büyütüyor. Espor söz konusu olduğunda adından en çok söz ettiren oyunlardan birisi olan PUBG Mobile heyecanlı müsabakalara sahne oluyor. Suudi Arabistan’ın Riyad şehrinde düzenlenmiş olan PUBG Mobile 2022 Afterparty Showdown turnuvası şimdiye kadar düzenlenen en büyük espor turnuvalarından birisi olarak kayıt edildi.

Global çapta düzenlenen turnuva Türkiye için de önemli başarıların kazanılmasını sağladı. İkinci ayağı gerçekleştirilen PUBG Mobile turnuvasında kendisine yer bulan Türk takımı S2G Esports, önemli bir başarı kaydetti. Ana turnuva kapsamında mücadele eden S2G, turnuvayı dördüncü olarak bitirerek 2,1 milyon TL’lik ödülün de sahibi oldu. Ekip bu başarısı ile şimdiye değin 1,3 milyon TL kazanarak rekoru elinde tutan Denizbank İstanbul Wildcats ekibinden sonra da büyük bir başarı göstermiş oldu.

12 takımın katılımı ile gerçekleşen turnuvada birinci ise Tayland temsilcisi oldu. PUBG Mobile UC satın alarak siz de becerilerinizi geliştirebilir, bu sayede kendi takımınızı kurabilir ya da bir takımda görev alabilirsiniz.