epincafe.com

Valorant 5. Bölüm 2. Kısım Başladı, Yenilikler Neler?

Valorant 5. Bölüm 2. Kısım Başladı, Yenilikler Neler?
Valorant 5. Bölüm 2. Kısım Başladı, Yenilikler Neler?

Valorant 5. Bölüm 2. Kısım başladı ve gelen yenilikler merak ediliyor. Resmi olarak yayınlanan bu güncellemede pek çok yenilik bulunuyor. Valorant deneyimini daha heyecanlı ve özel hale getirmeyi amaçlayan güncelleme Valorant severleri mutlu edecek türden.

Valorant 5. Bölüm 2. Kısım

Valorant beşinci bölüm ikinci kısım güncellemesi ile birlikte oyun çok daha keyifli ve heyecanlı hale geliyor. En rekabetçi oyunlar arasında yer alan Valorant bu yeni güncelleme ile birlikte savaş bileti ve etkinlik bileti olarak yenilikler sunuyor. Yeni savaş bileti konusu ise mit ve efsaneler olarak açıklandı. Koleksiyon içinde Ebedi Sheriff, Birbirini Gösteren Cypher oyuncu kartı ile Büyülü Sinekkuşu silah uğuru yer alıyor. 2. Kısım Seçkin Savaş Bileti alınarak Obsidiyen ve Ebedi Vandal Kaplamaları ile Kehkehkeh spreyi, Tilki Maskesi silah uğuru elde etmeniz de mümkün.

Valorant yeni set Champions 2022 ile kupa mücadelesine en iyi şekilde ısınabilirsiniz. Oyunda yer alan en fazla skor oyuncuda yer alırken, Champions temalı Phantom’un hatları da altın renginde parlayacak. Her beş skorda ise silahın tasarımı da evrime uğrayarak kademeli olarak gelişecek.

Bu özel pakete sahip olmak ise 6265 VP olarak belirlendi. Valorant VP satın al seçeneği ile indirimli VP alma olanağından yararlanarak hemen VP sahibi olabilmeniz mümkün. Bu sayede yeni maceraya çok kolay giriş yapabilirsiniz.