epincafe.com

Valorant Champions Tour 2022 Ne Zaman?

Valorant Champions Tour 2022 Ne Zaman?
Valorant Champions Tour 2022 Ne Zaman?

Valorant Champions Tour 2022 ne zaman sorusu Valorant oyuncuları tarafından merak ediliyor. İlk ayağı 2022 başlarında yapılan turnuva Eylül ayında tekrar gerçekleştirilecek. Riot Games tarafından düzenlenen etkinlik özellikle heyecanın hiç eksik olmamasına olanak veriyor.

Valorant Champions Tour 2022 Tarihi

Valorant Champions Tour 2022 tarih olarak 31 Ağustos tarihinde başlayacak. Valorant severlerin mutlaka takip etmeleri gereken bir etkinlik olan bu etkinlik, kıyasıya rekabeti de beraberinde getiriyor.

Turnuvaya katılım için ise belirli şartları yerine getirmek gerekiyor;

  • Turnuva, Valorant resmi Türkiye discord kanalında yapılıyor. Bu yüzden de tüm takım üyelerinin sunucuda olması gerekiyor. Sunucuda yer almayan takımlar ise turnuvaya dahil edilmiyor.
  • Turnuva kayıt formu ise takım kaptanı tarafından doldurulacak. Eksik ya da hatalı olması halinde ise turnuvaya katılım iptal edilecek.
  • Takımların turnuvaya dahil olması için takım kaptanının sunucu üzerinden gerekli başvuruyu yapması gerekiyor.
  • Teyit işlemi sonrasında ilk olarak 256 takım sahaya çıkacak.
  • Takımlar en fazla 3 yedek oyuncu dahil edebiliyor.
  • Turnuva ağacı rastgele belirlendiği için katılımcıların Valorant tarafından duyurulacak takım ağacına dikkat etmeleri gerekiyor.

Valorant üst düzey oyuncularının katıldığı turnuvaya alıştırma yaparak katılmak ve oyun içi becerilerinizi geliştirmek için Valorant VP satın al seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede bir sonraki turnuvaya katılım için oyunda gerçek bir profesyonel olarak başvuru yapabileceksiniz.