epincafe.com

Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?
Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant isim değiştirme sayesinde oyunda istediğiniz isme sahip olabilirsiniz. Riot Games’in popüler oyunu olan Valorant’ta seçtiğiniz isim de rakiplerinize korku salmak için büyük önem taşıyor. İsminizi değiştirmek ise oldukça kolay.

Valorant İsim Değiştirme

Valorant isim değiştirmek için öncelikle Valorant resmi sitesine girmelisiniz. Sağ üst köşede yer alan Hemen Oyna butonuna tıklayın. Burada açılan ekranda Oturum Aç butonuna tıklayın. Gelen ekranda ise mevcut kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapın.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte görünen isminize tıklayın ve Ayarlar kısmını seçin. Ayarlar kısmında hesap yönetimi ekrana gelecektir. İsminizi değiştirmek için Riot ID yazan kısma tıklayın.

Valorant ismini değiştirmek için açılan ekranda Riot ID ve Etiket olacak şekilde iki kısım göreceksiniz. Burada Riot ID oyun esnasında görünen isminizi ifade ediyor. Bu kısma yeni isminizi girerek yeni isminizi belirleyebilirsiniz. Etiket kısmına ise eğer istiyorsanız özel bir etiket ismi girebilirsiniz. Dilerseniz sayı girişi de yapabilirsiniz. Muhtemelen değiştirmediyseniz TR olarak gözükecektir.

Bu işlemleri yaptıktan sonra ayarların kaydedilmesi için en alt kısımda yer alan Kaydet butonuna tıklayın. Eğer seçtiğiniz isim başka bir oyuncu tarafından alınmışsa bu durumda aynı ismi kullanamazsınız. Ama etiketi farklı girerek aynı ismi almanız da mümkün. Bu yüzden etiketi değiştirme yaparak başka bir oyuncunun aldığı ismi de kullanmanız olanaklı olabilir. Valorant VP satın al seçeneğinden de yararlanarak yeni isminiz ile birlikte oyundan çok daha fazla keyif alabilirsiniz.