epincafe.com

VALORANT VP NE ANLAMA GELİR VE NERELERDEN ALINIR?

Valorant VP ne anlama gelir ve nerelerden alınır?

Riot Games tarafından geliştirilen Valorant, sektörde VP olarak da alınır. Çok oyunculu bir şekilde oynanan bu oyun, FPS video oyunu olarak ifade edilir. Oyun içinde çeşitli ürünlerin satın alması için de özel bir para birimi kullanılıyor. VP adı verilen para birimi sayesinde silah aksesuarları, ajan ve çok daha fazlası satın alınabiliyor. Seçkin savaş bileti satın alabileceğiniz Valorant sayesinde oyunun keyfinin katbekat artmasını sağlayabilirsiniz. Oyunun içinde bulunan vitrin ve teklifler bölümündeki donanımları satın almaya yardımcı olan Valorant VP, oyun içindeki silahlarınızı kozmetik açıdan geliştirmenize olanak sağlıyor.Radyanit ve Premium Battle Pass puanı almanıza yardımcı olan ValorantPoints sayesinde hayallerinizdeki oyunu hayata geçireceksiniz.

ValorantPoints’i Nereden Alabilirim?

ValorantPoints’e sahip olmak için Epincafe’yi tercih edebilirsiniz. Ücretsiz Battle Pass aşamasına kadar olan süreçte tüm ödülleri toplamanıza yardımcı olan Valorant VP sayesinde oyun içinde çeşitli özelliklerin de kilidini açabilirsiniz. Radyanit Puanını yükselterek oyundaki elini güçlendirebilirsiniz. Sınırlı sayıda bulunan Radyanit Puanı sayesinde oyunda hükümdar, sen olacaksın. Ajan seviyelerinden silah kaplamalarına kadar birçok farklı donatıyı satın alabileceğiniz Valorant VP için alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Kendiniz için satın alabileceğiniz oyun içi para birimlerini hediye kartı olarak sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz.

Valorant VP Kolayca Satın Al

Epincafe sayesinde istediğiniz miktarda VP satın alabilirsiniz. Silah kostümünden ajana kadar oyun içinde pek çok şeyi satın almanıza olanak sağlayan ValorantVP’ye indirimli fiyatlarla ulaşmak için siz de Epincafe’yi tercih edin. Oyun içinden de VP satın alabilirsiniz ancak Epincafe, aynı miktardaki VP’yi size promosyonlu olarak sunuyor. Bu sayede daha düşük bütçelerle daha fazla VP satın alma imkanına sahip oluyorsunuz. Farklı ödeme yöntemleri ile satın alabileceğiniz VP’leri saniyeler içinde bozdurmanız mümkündür. Toplamda 25 round üzerinden oynanan bu muhteşem oyunda, 5’er kişilik takımınızda görselliğiniz ve gücünüz ile ön plana çıkmak için siz de Valorant VP satın alabilirsiniz. 13 turu kazanarak galibiyet yolunuzu kendinizin açacağı oyunda, her açıdan gücünüzü kanıtlamak için ValorantVP’ye; Valorant VP için de Epincafe’ye ihtiyacınız olacak.

Valorant VP Fiyatılarına buradan bakabilirsiniz.