epincafe.com

Xiaomi mi 9 PUBG İçin Kaç FPS Veriyor?

Xiaomi mi 9 PUBG İçin Kaç FPS Veriyor?
Xiaomi mi 9 PUBG İçin Kaç FPS Veriyor?

Xiaomi MI 9 PUBG için kaç FPS veriyor sorusu özellikle son dönemin popüler telefon modellerinden birisi olması nedeniyle bu modelin kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Başarılı performansı ile Xiaomi MI 9, PUBG oyuncularına başarılı bir oyun deneyimi sunuyor.

Xiaomi MI 9 PUBG FPS Değerleri

Xiaomi MI 9 PUBG FPS değerleri açısından yüksek performans özellikleri ile oyun severlerin beklentilerini karşılamayı başarıyor. Özellikle oyunda yüksek grafikler isteyenler için ideal bir model olma özelliği ile öne çıkan model, oyunda 35 – 40 FPS vermektedir.

Ancak Xiaomi MI 9 PUBG FPS arttırma seçenekleri ile oyun severler bu oranı yükseltebiliyor. Bunun için de yapılması gereken öncelikli nokta config dosyalarının kullanılması. Config dosyalarında yapılacak olan düzenleme sayesinde FPS oranı için yüksek oranlar almak söz konusu oluyor. Ancak config dosyalarında ayarlama yapmak zahmetli olduğundan ve oyunun çalışması açısından da sorun yaratabileceğinden bu ayarlama yerine oyunun grafik ayarlarını düşürmeyi de deneyebilirsiniz. Oyunun grafik ayarlarını düşürmeniz ile birlikte oyun deneyimi daha üst seviyeye çıkabilir. Bu sayede de FPS artışı olacağı için oyunda akıcılık söz konusu olacaktır.

FPS tüm oyunlarda ekrana yansıma ile oyuncunun tepkilerine verilen süre kapsamında kullanılıyor. FPS ne kadar yüksek olursa oyun akıcılığı da o kadar fazla oluyor. PUBG UC satın al gibi seçenekler ile birlikte FPS ayarlarını da yaptığınızda eşsiz bir oyun deneyimi bulabileceksiniz.