epincafe.com

  Oyun Hakkında

  Season of the Chosen

  epincafe.com

  Piramitlerin ve Xivu Arath'ın sistemin dengesini bozmasıyla birlikte Cabalların lideri ve Calus'un kızı olan İmparatoriçe Caiatl, ittifak arayışına giriyor. Ancak İmparatoriçe, Zavala'nın verebileceğinden fazlasını isteyince görüşmeler çöküyor ve Muhafızların bir mızrak ucu gibi onun büyüyen savaş meclisine hücum etmesi gerekiyor.

  epincafe.com

  epincafe.com

  Egzotik ve Ödüller

  Bu kadim, geriye doğru çekilen Yay, aynı anda birden çok hedefe yönelebilen birkaç Güneş oku atar. Ayrıca toplanmayı bekleyen yeni bir dizi silah. Egzotik, Efsanevi, ayin... Ganimet havuzuna 25'ten fazla silah eklendi.


  epincafe.com

  epincafe.com

  Savaş Alanları

  Anlaşmaya varılamaması neticesinde Cabal kuvvetleri, çeşitli yerlerde silahlanmaya ve imparatorluğun şanını savunmaya hazırlanmaya başladı. Bu üç oyunculu eşleştirme etkinliğinde Muhafızlar, Caiatl'ın seçilmiş savaşçılarına karşı ayin savaşına girişecek.


  epincafe.com

  epincafe.com

  Yeni ve Geri Dönen Saldırılar

  Şeytanın İni
  Uzay Üssündeki Şeytanların Günahkar Evini ayakta tutan yegane soylu Uşağı bul ve yok et.
  Günahkar S.A.B.E.R.
  Sisteme yardım isteği yayını gönderen Yapay Zeka Warmind Rasputin'in yardımına koş.
  Deneme Alanı
  İnsanlığın şampiyonları, Last City'nin kaderini belirlemek için Cabalların şampiyonuyla yüzleşiyor. (Bu sezonun ilerleyen zamanlarında gelecek).

   

  Oyun Açıklaması

  Destiny 2'nun dünyasına dalıp güneş sisteminin gizemlerini keşfet ve etkileyici bir FPS deneyimi edin. Güçlü elementsel becerileri aç ve Gardiyanının görünüşünü ve oynayış tarzını özelleştirmek için benzersiz teçhizatlar topla. Destiny 2'nin sinematik hikayesinin, zorlu iş birliği görevlerinin ve çeşitli PvP modlarının keyfini ister arkadaşlarınla ister tek başına çıkar. Hemen ücretsiz olarak indir ve yıldızlara kendi efsaneni yaz.

  Sürükleyici Bir Hikaye

  Kötü şöhretli düşmanların saldırısı altında olan bir güneş sisteminde insanların son şehri olan Last City'yi savunan Gardiyanlarından birisin. Gözünü yıldızlara çevir ve karanlığın karşısına çık. Efsanen şimdi başlıyor.

  Gardiyan Sınıfları

  Zırhlı Titan'ı, mistik Warlock'u veya çevik Hunter'ı seç.


  Titan
  Disiplinli ve gururlu olan Titan'lar hem agresif saldırılar hem de sağlam savunmalar gerçekleştirebilir. Çekicini ateşe ver, gökleri şimşeklerle yar ve tüm düşmanlarla göğüs göğüse çarpış. Takımın, kalkanının gücü arkasında dimdik duracak.

  Warlock
  Warlock'lar evrenin gizemlerini silah olarak kullanarak kendilerini ayakta tutup düşmanlarını yok eder. Savaş alanına yıkım yağdır ve düşman ordularını göz açıp kapayana kadar temizle. Senin yoluna çıkanlar, Işığın gerçek kudretini öğrenecek.

  Hunter
  Çevik ve cesur olan Hunter'lar hem hızlı hareket eder hem de hızlı saldırır. Altın silahının şarjörünü tek atışta boşalt, düşmanların arasından rüzgar gibi geç veya düşmanlarına karanlığın içinden saldır. Düşmanı bul, nişan al ve çatışmayı daha başlamadan bitir.

  İş Birliği veya Rekabet İçinde Oynayabileceğin Çok Oyunculu Bir Oyun

  Çeşitli PvE ve PvP modlarında ister arkadaşlarınla ve diğer Gardiyanlarla iş birliği yap ister onlara karşı savaş.


  İş Birliği Yapabileceğin Çok Oyunculu Bir Oyun
  Diğer oyuncularla iş birliği içinde oynayabileceğin heyecan verici maceralar nadir ve güçlü ödülleriyle seni bekliyor. Görevler, maceralar ve devriyelerle hikayeye dal. Küçük bir ateş takımı oluştur ve hızlı bir Strike'ın sonundaki sandığı emniyet altına al. Ya da takımının becerisini, her ateş takımı için en zorlu mücadele olan sınırsız saatlik baskın ilerlemesiyle test et. Efsanenin nerede başlayacağına sen karar vereceksin.

  Rekabetçi Çok Oyunculu Bir Oyun
  Hızlı herkes tek çatışmalarında, takım arenalarında ve PvE/PvP birleşimi müsabakalarda diğer oyuncularla kapış. Iron Banner gibi özel müsabakaları takviminde işaretle ve zamanı geçmeden sınırlı süreli ödülleri al. Sonra, hazır olduğunda, şana kavuşmak için önündeki tek engelin dünyadaki en iyi oyuncular olacağı Trials of Osiris'e gir.

  Egzotik Silahlar ve Zırhlar

  Binlerce silah, milyonlarca seçenek. Yeni kombinasyonlar keşfet ve kendi tarzını belirle. Mükemmel cephaneliği yaratmak için av başladı.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows® 7 / Windows® 8.1 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)
  • İşlemci: Intel® Core™ i3 3250 3.5 GHz or Intel Pentium G4560 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB or GTX 1050 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 105 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar:
  Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: System Windows® 7 / Windows® 8.1 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)
  • İşlemci: Processor Intel® Core™ i5 2400 3.4 GHz or i5 7400 3.5 GHz / AMD Ryzen R5 1600X 3.6 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video NVIDIA® GeForce® GTX 970 4GB or GTX 1060 6GB / AMD R9 390 8GB Memory 8 GB RAM
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 105 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: