epincafe.com

Oyun Hakkında

PUBG UC satın almak için hoş geldiniz. Oyun içerisinde daha güzel bir görünüme sahip olabilmek için UC 'nin önemi büyük. Daha çok silah desenleri, yeni kıyafetler, kasklar ve dahasına bu şekilde ulaşılabiliyor. Oyun zevkinin daha da artmasına katkı sağlayan UC, ayrıca oyun hesabının değerini de artırıyor. Üstelik satın alma işlemlerini tamamlamak sadece bir kaç dakika sürüyor. Yani kısa bir süre içerisinde bu işlemleri tammalayarak, oyun içerisinde satın almış olduğunuz oyun paranızı doya doya kullanabilirsiniz. Kıyafet, silah, araba desenlerinin yanı sıra, UC, Royale Pass aktifleştirmek için de kullanılmaktadır. Bu sayede oyuncular çeşitli avantajlar elde etmiş olur. 

PUBG Uc Satın Al

PUBG Uc satın al işlemi çevrimiçi bir şekilde gerçekleşecek işlemdir. Sizlere sağlanan sistemimizin en büyük yararı ise, oyun içerisindeki fiyatlara karşılık daha düşük tutarlara tabi olmasıdır. Böylelikle oyun içerisinde az ücretler doğrultusunda seçtiğiniz paketler ile istediğiniz miktarca Uc sahip olmanıza olanak sağlanır.

En popüler olmayı başarmış oyular arasında yerini alan PUBG Mobile, Bluehole tarafınca üretilmiş vegeliştirilmiş bir oyundur. PUBG yeni çıkarıldığında dahi pek çok bu temalara sahip oyunun tam tersi olarak kısa süreçler neticesindegeniş kitlelere ulaşarak, bünyesine pek çok oyuncu kazandırmıştır.

Tüm dünya çapında oynanan PUBG çok fazla kullanıcını bünyesinde barındırmış olmasının yanında, e-spor organizasyonlarının da dikkatini çekerek organizasyonlarının yarışmalarının düzenlenebileceği bir oyun haline bürünmüştür.

PUBG Mobile Oyununda UC Nedir? Ne işe Yarar?

PUBG oyuncuları arasında konuşulan en sık konulardan biri UC kelimesidir. UC kelimesini tüm PUBG oyuncularından sıklıkla duymuşsunuzdur. PUBG oyununa katılarak oynamaya yeni başlayan oyuncular, özellikle UC'nin ne olduğunu merak ediyor ve ne işe yaradığını öğrenmeye çalışıyor.

UC'ye (bilinmeyen nakit) sahip olan PUBG oyuncuları, oyunun başında herkeste bulunan kendilerine verilenöğeler haricinde hesaplarındadiğer kullanıcılarından farklı olarak yeni öğeler almak için bu para birimini kullanıyor.

PUBG oyununda UC sahibi olmak isteyen oyuncular, oyun içerisindeki fiyatların yüksek olması sebebi ile oyunda bulunan PUBG Uc fiyatlarından daha ekonomik fiyatlarla Uc sahip olmak istiyor. Sistemimiz ise tam burada devreye girerek, en kaliteli ve bütçenize uygun paketlerle sizlere PUBG Uc satın al işlemini sunuyor.

PUBG Mobile UC Satın Al

PUBG Mobile Uc satın alımı gerçekleşmesi ile son derece lüks bir oyun karakterine ve öğelere sahip olmak mümkün hale geliyor. Uc satın alınmayan hesaplarda ise, daha sıradan ve basit öğeler bulunuyor. Uc ile kazanılan göz kamaştırıcı öğeler eşit oranlı olarak kişisel alanınızda bulunan popülerliğinizi de arttırıyor. Genel olarak PUBG oyunu mobilden sıklıkla oynanıyor. Bu oyun zevkini daha da üst sıralara taşıyabilmek için UC büyük önem arz ediyor. En iyi PUBG UC satın alma siteleri arasında yer alan epincafe aracılığıyla sizler de satın alma işlemlerini bir kaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Pubg Mobile UC Nereden Alınır?

Uc satın alma sırasında, nereden bu işlemin gerçekleşeceği büyük bir kararsızlık oluşturuyor. Bunun ile birlikte PUBG oyuncuları, Uc satın alma sırasında oyun dışı satın alımda gerçekleştirebilmekteler. PUBG Mobile UC satın al hizmetimiz, bu işlemisizlere ucuz bir yöntem olarak sunuyor.

PUBG UC Hizmetimizden Yararlanırken Ödeme Metotlarımız Şu Şekildedir;

 • İninal ile ödeme
 • Maaş Kartı
 • Kredi kartı

Ödeme seçeneğini seçerek veya havale, EFT gibi banka metotlarını kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Uc satın alımı gerçekleşmesi ile son derece lüks bir oyun karakterine ve öğelere sahip olmak mümkün hale geliyor. Uc satın alınmayan hesaplarda ise, daha sıradan ve basit öğeler bulunuyor. Uc ile kazanılan göz kamaştırıcı öğeler eşit oranlı olarak kişisel alanınızda bulunan popülerliğinizi de arttırıyor.

PUBG Mobile Oyununda UC Nedir? Ne işe Yarar?

PUBG oyuncuları arasında en önemli olan konulardan biri UC’dir. UC ile yapışan birçok ifadeyi, tüm PUBG oyuncularından sıklıkla duymuşsunuzdur. PUBG oyununa dâhil olarak, oynamaya yeni başlayan oyuncular özellikle UC'nin ne olduğunu bilmediği için araştırmaya ve öğrenmeye koyuluyor.

UC'ye sahip olan PUBG oyuncuları, bu Uc’leri oyunun başında kendilerine verilmiş olan öğelerin yanı sıra hesaplarında diğer kullanıcılarından farklı olarak yeni öğelere sahip olmak için kullanıyor. PUBG oyuncularının çoğu UC sahibi olmak istiyor.

Fakat oyun içerisindeki fiyatların çok yüksek olması sebebi ile Uc sahibi olamıyorlar. Tam bu sebepten oyunda bulunan Uc fiyatlarından daha ekonomik fiyatlarla Uc sahip olma peşine düşüyor. Sizlere sağladığımız bu sistemimiz ise tam burada sizlere hizmet vererek, güvenilir ve bütçenize uygun paketlerle sizlere PUBG Uc satın al işlemini sunuyor.

PUBG Hediye Kartı Nasıl Elde Edilir?

Bu tarz oyunlara aşina olan ve oldukça fazla vakit geçiren tüm oyuncuların en çok merak ettiği sorular arasında " PUBG hediye kartı nasıl alınır?” sorusu yer alıyor. Hediye kartlarını dilerseniz kendiniz ya da arkadaşlarınız için dijital ürünlerin satışını gerçekleştiren çeşitli kanallar kullanılarak, bu kanallar aracılığı ile hediye kartınızı elde etmek mümkün bir hale geliyor.

Hediye kartları satın alımları hem pazarlardaki sanal mağazalardan, hem de google play gibi diğer mağazalardan elde ediliyor. Bunun dışında ise güvenilirliği kanıtlanmış sanal mağazalardan yapılabilir.

Satın alınan ürünlerle ilgili bazı bilgiler, satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce vermiş olduğunuz iletişim adreslerinize e-posta ya da mesaj yolu ile gönderilir. Tarafınıza gönderilen bu mesajlardaki kodlar PUBG Uc satın al işlemi sırasında belirtilen yerlere girilerek etkinleştirilir.

PUBG Mobile UC Fiyatlandırılmaları

PUBG UC satın almak için yapacağınız aşamalardan ilki size uygun olan paketi seçmektir. Uc fiyatlarımız kampanyalar neticesinde devamlı olarak değişim sürecindedir.

Sizlere sağladığımız hizmetler sırasında en kaliteli işleri sağlarken, fiyatlarımızı da düşük bütçelerde tutmaya gayret ediyoruz. Sistemimizin PUBG UC satın al maliyetleri şu şekildedir;

 • PUBG Mobil Royale Pass Paketi M4: 35,89 TL
 • PUBG Mobile Elite Royale Pass Paketi: 81 TL
 • PUBG Mobile 60 UC: 14,45 TL
 • PUBG Mobile 300 + 25 UC: 68,80TL
 • PUBG Mobile 600 + 60 UC: 140,80TL
 • PUBG Mobile 1500 + 300 UC: 352TL
 • PUBG Mobile 3000 + 850 UC: 660TL
 • PUBG Mobile 6000 + 2100 UC: 1317,50 TL

PUBG UC Kodu Nasıl Alınır?

Hızlı bir şekilde sitemiz aracılığıyla PUBG uc kodu alabilirsiniz. Peki PUBG UC kodu nasıl alınır? Üst kısımda sizler için fiyatlarımız listelenmiştir. Toplu alım fiyat açısından daha avantajlıdır. Bütçenize uygun olarak dilediğiniz UC 'yi sepetinize ekleyebilirsiniz. Ardından ilgili adımları tamamlayarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Size verilecek olan kodu kullanarak UC 'nizi hemen aktif hale getirebilir, oyun içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sormak için iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilir veya sitemizin sağ alt kısmında yer alan "Epincafe Canlı Destek" butonu aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

Nasıl Yüklenir?

Mobil PUBG UC Satın Al Mobil PUBG UC Satın Al Mobil PUBG UC Satın Al